Advert

Atatürk bu ülke için büyük bir şanstır

Canpolat: 'Bizi nereye sürüklüyorlar?'

Atatürk bu ülke için büyük bir şanstır

Kelkit CHP İlçe Başkanı Nevzat Canpolat, ‘Atatürk’ün izlerini silmeye hiç kimsenin gücü yetmez, CHP Atatürk Cumhuriyeti’nin bekası için her türlü saldırıya karşı dimdik ayaktadır.’ dedi.
Son günlerde AKP iktidarı tarafından lak, demokratik ve çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin üstünü kapatmak için birbiri ardına uygulamaya koyulan politikalara sert tepki gösteren Canpolat, ‘Yolumuzdan, Atatürk’ün çizdiği aydınlık ve çağdaş ilkelerden bizi döndürmeye hiç kimsenin gücü yetmez’ dedi.
CHP burada, ülkesi ve ulusu için taviz vermeyerek yoluna devam ediyor diyen Canpolat, şunları söyledi:
‘İşte Almanya krizi ne oldu? Nasıl oldu? Almanya bağırmadan çağırmadan diplomasisini yürütüyor! Öte yandan eğitimde cihat çağrısı. Fen’den, fizikten kimyadan bilimden uzak bir eğitim sistemi nasıl düşünülebilir ki. Bizi nereye sürüklemek istemektedirler?’ diye konuştu.

CHP’YE TEVECCÜH ARTIYOR
Kelkit ilçesinde halktan gördükleri yakın ilgiye ve sevgiye ayrı bir parantez açan Canpolat, ‘Çarşının ortasında boynumuza sarılan vatandaştan, ülkücüydüm ama artık seninleyim diyen genç kuşağa kadar her ne olursa olsun CHP, bu ülkenin teminatıdır. Demek ki biz iyi yoldayız. CHP, taviz vermeden yoluna devan ediyor. Gördüğümüz ilgi bizi fazlasıyla memnun ediyor. Elbette bugünler bu karanlık dönem birgün aydınlığa kavuşacaktır. Bu ülke hep birlikte güzel günlere yeniden geri dönecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın’ ifadelerini kullandı.

nevzat canpolat akp atatürk kelkit chp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DSP Genel Başkanı Aksakal
DSP Genel Başkanı Aksakal
GÜSİAD Başkanı Yalçın'ın Burs Açıklaması
GÜSİAD Başkanı Yalçın'ın Burs Açıklaması