Advert

Müsiad Bayburt'tan Maliye Bakanı Naci Ağbal ziyaret

Türkiye ve Bayburt için çalışacağız

Müsiad Bayburt'tan Maliye Bakanı Naci Ağbal ziyaret

Müsiad Bayburt, 65. Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti Bakanlar Kurulu'na tekrar Maliye Bakanı olarak atanan Bayburt Milletvekili Sayın Naci Ağbal Beyefendiye makamında hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Müsiad Bayburt Başkanı Fatih Yumak'ın başkanlığındaki heyette Müsiad Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Köse, Müsiad Genel Merkez Teşkilatlanma Komisyonu üyesi Osman Çalışkan, üyelerimiz Nazmi Mazlum, Mustafa Haşlak, Habil Şentürk, Cengiz Babaoğlu, Binali Cebeoğlu, Muhsin Bahadır, Erdal Şentürk, Habip Cangi, Ahmet Aker, Kenan Şahin ile Müsiad Bayburt Genel Sekreteri Bülent Şipal yer aldı.

Sayın AĞBAL'a Müsiad Bayburt'un kuruluşu, amacı, hedefleri yapılan ve planlanan faaliyetler hakkında bilgilerin verildiği ziyarette kendilerine hayırlı olsun dilekleri iletilerek bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da başarılı çalışmalarının artarak devam edeceğine olan inancın tam olduğu dile getirildi.

“BAYBURT MÜSİAD’INA KAVUŞTU”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Maliye Bakanı Naci Ağbal şunları söyledi: “Bayburt Müsiad’ına kavuştu. Tebrik ediyorum, hayırlı olsun. Yapacağınız çalışmalarla Türkiye ve Bayburt’un ticari hayatına katkıda bulunacaksınız. Müsiad’ın ulvi bir kuruluş amacı var, o amaca da hizmet edilmesi gerekmektedir. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.”

Bayburt’un ekonomik ve sosyal olarak gelişmeye ihtiyacı olduğunu söyleyen AĞBAL Müsiad’ın Bayburt’un ekonomik olarak gelişmesine önemli katkılar sunabileceğini belirterek şunları söyledi: “Müsiad Bayburt’ta yeni olsun, olmasın yatırımcılarla ilgilenmeli, onlar için çözüm önerileri geliştirmelidir. Biz Müsiad Bayburt’tan gelecek olan her türlü fikre, projeye açığız. Bayburt’un ekonomik durumu, yapılması gerekenler ile ilgili hazırlanacak sunum ve raporlar üzerinde istişareler yapalım. Çözüm bende diyende değil dertleri çekenlerdedir.”

“TÜRKİYE VE BAYBURT İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Yoğun programı arasında Müsiad Bayburt ailesine vakit ayırdıkları için Maliye Bakanı Sayın Naci Ağbal’a teşekkürlerini ileten Müsiad Bayburt Başkanı Fatih Yumak ziyarete katılamayan üyelerin mazeretlerini, saygı ve hürmetlerini ileterek şunları söyledi: “Müsiad Bayburt ailesi olarak özelde Bayburt genelde Türkiye’nin sosyal ve ekonomik hayatının gelişmesine katkı sunmak için gece gündüz demeden çalışacağız. Bayburt’umuzun her türlü sorunu ile ilgilenecek ve bu sorunların çözümü noktasında yapılması gerekenleri ortaya koyacağız.”

Ziyarette, ziyaretçilerin tek tek görüşlerini dinleyen Ağbal’a baba toprakları Yoncalı (Orsor) köyünden getirilen toprakla dizayn edilen teraryum çalışması hediye edildi.

Müsiad Bayburt, bakanlık ziyareti sonrası T.C. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, 15 Temmuz Şehitler Anıtı ve Müsiad Ankara ziyaretlerini gerçekleştirdi.

müsiad bayburt naci ağbal ziyaret maliye bakanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oyların geçersiz sayılmaması için seçim günü bunlara dikkat!
Oyların geçersiz sayılmaması için seçim günü bunlara dikkat!
Türkiye otoyol kalitesinde 30’uncu sırada
Türkiye otoyol kalitesinde 30’uncu sırada