Advert

Başkan hız kesmiyor

Çarşamba günü Gümüşhane’ye hareket edecek

Başkan hız kesmiyor

Gümüşhane turunun birinci bölümünü geçtiğimiz hafta tamamlayan GÜSİAD Başkanı Yüksel Yalçın bu kez yerel yönetimler ve yerel basınla bir araya gelecek. Yalçın,  Çarşamba günü Gümüşhane’ye hareket edecek

KAPIMIZ HERKESE AÇIK
GÜSİAD Başkanı Yalçın, ilk tur temas ve ziyaretlerin süre darlığı nedeniyle Valilik- Belediye Başkanlığı, GTSO ve Rektörlük olarak planlandığını belirtirken ikinci tur temas ve ziyaretlerin yerel yöneticiler ve yerel basın ayağında olacağını kaydetti.

HER GÖRÜŞE AÇIĞIZ
Başkan Yalçın yöneticilerin ve yerel gündemden gelecek tüm telkin ve eleştirilerin dernek adına önemli bir konumda bulunduğuna dikkat çekerken, ‘Her görüşe açığız, kimseyi ötekileştirmeden her türlü yararlı ve yapıcı fikir alışverişini değerlendiririz’ dedi.

GAZETECİLER CEMİYETİNE ZİYARET
GÜSİAD’ın genç başkanı Gümüşhane ayağında Gazeteciler Cemiyetini de ziyaret edecek. Başkan Yusuf Sadık’la biraya gelecek olan Yalçın derneğin yeni dönem çalışmalarından söz edecek.

YEREL BASINDAN BÜYÜK İLGİ
Öte yandan yerel basın ayağında ise genç ve başarılı başkana büyük ilgi var. Edinilen bilgiye göre GÜSİAD’ın genç ve başarılı başkanına söyleşi için yerel basının istekte bulunduğu da gelen bilgiler arasında.

YALÇIN: GÜSİAD DAHA DA BÜYÜYECEK
Gümüşhane temsilciliği başta olmak üzere derneğin bazı atılım ve istişarelerde bulunmak üzere ilerleyen dönemde mesafe katedeceğini belirten Yalçın, ‘Öncelikli olarak bundan sonraki süreçte malumunuz Gümüşhanede bir tane var daha sonra kurulabilinecek temsilciliklerimiz olabilir göstereceği performanslar ve çalışma azmi bizi bir hayli teşvik edecektir ve hızlandıracaktır. GÜSİAD daha da güçlü bir şekilde iş dünyasında yerini alacaktır’ dedi

BAŞKAN GÜMÜŞHANEYİ ABLUKAYA ALACAK
GÜSİAD Başkanı Yalçın, Gümüşhane İstanbul arasında tabiricaizse mekik dokuyacak. Her iki şehri adeta tek gündemle birleştirmek isteyen Yalçın, yılda en az dört ziyaretin karşılıklı olarak gerçekleşmesini istiyor. Yalçın, ‘Üç ziyareti biz bir tanesini Gümüşhane ileri gelenleri olmak üzere karşılıklı olarak gerçekleşmesini ümit etmekteyiz’ dedi.

DOKİŞ -  5 G PROJELERİ
Yalçın, AR - GE ve derneğin çalışma potansiyeline uygun ses getirecek projeleri geçtiğimiz Ramazan ayı içerisinde Dedeman Otel’de yapılan iftar programında açıklamıştı. Yalçın bu projelerin ivedilikle yaşama geçirilmesi için diplomasiyi kıskandıracak girişimlerde de bulunuyor. Öncelikle Karadeniz Bölgesini kapsayacak olan DOKİŞ projesi başta olmak üzere 5 G projesi de başkan Yaçın’a göre büyük ses getirecek çalışmalar arasında yer alıyor.

yüksel yalçın GÜSİAD gümüşhane
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DSP Genel Başkanı Aksakal
DSP Genel Başkanı Aksakal
GÜSİAD Başkanı Yalçın'ın Burs Açıklaması
GÜSİAD Başkanı Yalçın'ın Burs Açıklaması