Advert

Derince’de tarihi gün

Gösteri Merkezi doldu taştı

Derince’de tarihi gün

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı tarafından geleneksel olarak düzenlenen Birlik ve Kardeşlik Şöleni 60 Evler Sahil Gösteri Merkezi’nde gerçekleşti.


GÜDEF Başkanı Tahsin Söğüt, ŞEKAV Mütevelli Heyeti Başkanı Ali Beyaz, Milletvekili Zeki Aygün ve Derince protokolünün onurlandırdığı şölende Gümüşhaneliler ve Kocaeliler coşkuyla eğlendi.
Sanatçılar Onur Akgül, Cimilli İbo ve Yudum’un renklendirdiği şölenin sonunda konuşan Vakfın Genel Başkanı Hamit Örgüç, ‘Derince’de gösteri merkezi 3500 kişiliktir, biz 29 Temmuz gecesi o kalabalığın gösteri merkezine sığmadığını gördük. Gösterişten uzak, sadece birlik ve kardeşliğin pekiştiği herkesin o akşam Derince’den mutlu ayrıldığı, uzun süreden beri hasret kalınan eğlencenin doruk noktaya ulaştığı bir şölen programını daha huzur içerisinde, Kocaeli’de uzun yıllardır faaliyet gösteren vakfa yakışır bir etkinliği aynı şana uygun tamamlamanın gururunu yaşadık. Tüm hemşerilerime, yönetim kuruluma, Derince protokolüne, milletvekillerime, çok sevgili hemşerilerime, bizleri uzaktan yakından gelerek onurlandıran tüm STK yöneticilerine, değerli büyüklerime, şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkürlerimizi sunuyorum’ dedi.

 

hamit örgüç kkocaeli gümüşhaneliler vakfı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
hasan uysal     2017-08-02 kuru kalabalıkla övünmek cok dogru degil ,işin icerigi ve amacı önemli ,kesin karslılar gelmiştir yudumdan dolayı ,her programda ,repci rokcu arabeskci şimdide başka bir iilin kültürüne hizmet ediyorsunuz şimdie kars kültür merkezi gibi idiniz.bir gün gümüşhane kültürünü arayacaksınız ama gec kalacaksınız
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DSP Genel Başkanı Aksakal
DSP Genel Başkanı Aksakal
GÜSİAD Başkanı Yalçın'ın Burs Açıklaması
GÜSİAD Başkanı Yalçın'ın Burs Açıklaması