Advert

Yenişehir stadyumu lige hazır

Aslan, Yenişehir stadyumunun yeni sezona hazır olduğunu söyledi

Yenişehir stadyumu lige hazır

İl Gençlik ve Spor Müdürü İsrafil Aslan Yenişehir stadyumunun yeni sezona hazır olduğunu söyledi.
Mevsim şartları itibarıyla en çok zorlanılan bölge olan zemin konusuna kalıcı çözüm için gerekli hamlelerin başladığını belirten Aslan, ‘İnşallah 10 ila 15 gün içerisinde alttan ısıtmalı zeminin şeklini bozmadan mevsim şartlarına uygun buzlanmayı önleyecek sistemi  kuracağız’ dedi.

STADIN İSMİ DEĞİŞİYOR MU?
Tunceli’de şehit edilen Öğretmen Necmettin Yılmaz’ın adının şehir stadına verilmesine dönük kamuoyundan gelen istekleri değerlendiren Aslan, ‘Bu konuda karar sayın büyüklerimizindir. Kaldı ki o öğretmenimizin ismi Torul’da bir okula verildi. Taraftar gruplarından gelen bir istek olarak kamuoyuna yansıdı ancak ifade ettiğimiz gibi bu konuda karar sayın büyüklerimizindir’ diye konuştu.

YENİ STAD PROJESİ
Aslan, yeni stadın gündemden düşmediğini ancak Gümüşhanespor’un birinci lige yükselememesi sonucu bu konuda yeni bir değerlendirmenin olabileceğini kaydetti.

TRİBÜNLER
Aslan, stadyumun seyirci kapasitesinin artırılmasına dönük çalışmaların yine kırmızı beyazlı kulübün 1.lige yükselememesi nedeniyle şimdilik bir çalışma yapılmayacağını kaydetti.

İHALEYE ÇIKIYOR
İl Gençlik ve Spor Müdürü Aslan, Tekke Köyünde inşaası düşünülen olimpik köy tesislerinin ihalesinin yıl içerisinde yapılacağını sözlerine ekledi.

israfil aslan yenişehir stadyumu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
berat faysal     2017-08-08 çok para verildi bu yıl özellikle en düşük dış transfer 650 milyar en fazla TITA GIBI oyunculara 800 milyara yakın duyduğumuza göre NOBREYE 800-900 milyar arası teklif verilmiş LEVENT ERIŞ Israrla istiyormuş IZMIRDEN MENEJERLER DEVREDEYMİŞ BÜYÜK PARALAR BUNLAR HAYIRLISI TEK YOL ŞAMPIYONLUK PLAY OF OLACAKSA OLMASIN BAŞARI DEĞIL GEÇEN IKI YIL MAHVOLDUK
Davut nacar     2017-08-01 EEE Sn Müdürüm gümüşhanesporumuz tarihinde bu kadar trilyonlar harcamadı 2. liğin en çok para harcayan Takım'ı olduk tabiki sdatımız da çok güzel Olmalı bize yakışır
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şair Zihni Kent Ormanında Dede Korkut Coşkusu
Şair Zihni Kent Ormanında Dede Korkut Coşkusu
Tortum Gölü Cam Teras Projesi
Tortum Gölü Cam Teras Projesi