Advert

Kürtün’e ayrı parantez

Vali Memiş, ilçenin sorunlarının çözümü işçin düğmeye bastı

Kürtün’e ayrı parantez

Vali Okay Memiş, Gümüşhane’nin Kürtün içesine ayrı bir önem veriyor.
Yatırımlar noktasında şehrin diğer bölgelerine göre daha az ön planda olan ilçenin kalkınması için farklı bir çalışma yürüten Vali Memiş, bu düşüncesini ziyarete gelen Kürtün Muhtarlar Derneği Başkanı Salim Koca ve İl Genel Meclis Üyesi, AK Parti ilçe Eski Başkanı Hüseyin Güvendi’ye iletti.
İl Genel Meclsi’nin Ağustos ayı toplantısının ardından Kürtün heyetini kabul eden Vali Memiş, ilçeye gereken tüm kolaylığın gösterileceğini açıkladı.
Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Kürtün Muhtarlar Derneği Başkanı Salim Koca, ‘Sayın Valimiz ilçemize ayrı bir gözle bakıyor. Bu ayrıcalığı sık sık ifadelerinde dile getiriyorlar. Korkunç bir çalışma başlatmış bu ilçe için, inşallah yollarımız başta olmak üzere ilçede kalkınma adına ne yapılması gerekiyorsa Sayın Valimiz elinden gelen tüm imkanı seferber edileceğini ifade etmişlerdir, kendilerine müteşekkiriz’ dedi.
İl Genel Meclis Üyesi ve AK Parti İlçe Eski Başkanı Güvendi’de, Vali Okay Memiş’i makamında ziyaret ederek ‘ilçeye dönük yapılacak çalışmalarla ilgili olarak görüş alışverişinde bulunduk’ diye konuştu.
Güvendi, Vali Memiş’e ilçeye yaptıkları katkılardan ötürü teşekkür etti

 

okay memiş hüseyin güvendi salim koca
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DSP Genel Başkanı Aksakal
DSP Genel Başkanı Aksakal
GÜSİAD Başkanı Yalçın'ın Burs Açıklaması
GÜSİAD Başkanı Yalçın'ın Burs Açıklaması