Advert

Yeni devlet kuracağız derken..

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AK Parti’yi ayakta tutan karizması 2019 için yeterli olacakmıdır?

Yeni devlet kuracağız derken..

Metal yorgunluk, sürekli değişen kabine, küçük çaplıda olsa partide süren çekişmeler, ne ki malum basın tarafından bir türlü yazılamayan çizilemeyen meseleler…
Kuşkusuz Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AK Parti’yi ayakta tutan karizması 2019 için yeterli olacakmıdır? Tartışılması gereken soru budur.
Hep yazıyoruz, söylüuoruz ekonomik anlamda da ülke de iyi şeyler gitmiyor. Esnaf, çiftçi ve toplumun tüm katmanları da bu manada rahatsızlıklarını yüksek sesle söylemeseler bile mırıldanır durumda sürdürüyor sıkıntı iyice su yüzüne çıkarıyor.
AK Parti, 2019’un tüm bu gelişmeler ışığında önemini biliyor. Kim ne derse desin, 16 Nisan’daki sonuç ne Erdoğan’ı ne de AK Parti’yi mutlu ediyor. Başkanlık tabiricaizse iki cambazın bir ipte oynaması misali çok hesap gerektiriyor.
Nitekim Sayın Erdoğan’ın Rize, mesajları iyi okunmalıdır. Rize halkından tam destek isteğinin altında bu neden yatmaktadır.
Kaybedilecek iktidarın sonrası tüm hesapların AK Parti açısından tersyüz olacağı zaten çoğu çevrelerce biliniyor. Geçmiş yıllarda öne çıkan çoğu tartışmalı kararların AK Parti’nin başını ağrıtacağı kaybedilen 2019 sonrası aşikardır
İşte bu noktada tarafsız çevrelerin ifadesine göre AK Parti içinden yükselen yeni devlet sözcüğünü bu manada kamuoyu nezninde tartışılmaya açıldı. 

Bir başka ifadeyle beraber yürüdük biz bu yollarda şarkısı boşu boşuna söylenmedi;
Sonuç, elbette AK Parti’nin istediği noktada durmadı.
 

ak parti yeni devlet cumhurbaşkanı erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DSP Genel Başkanı Aksakal
DSP Genel Başkanı Aksakal
GÜSİAD Başkanı Yalçın'ın Burs Açıklaması
GÜSİAD Başkanı Yalçın'ın Burs Açıklaması