Advert

Halk AK Parti’den gerçekten bıktı

Canpolat: Sayın cumhurbaşkanı ile genel başkanımız tv ekranında konuşsun

Halk AK Parti’den gerçekten bıktı

CHP Kelkit İlçe Başkanı Nevzat Canpolat, ‘Sayın Cumhurbaşkanı, Kılıçdaroğlu hakkındaki sözlerinde haklı ise birlikte bir televizyon kanalına çıksınlar, iddiasını sayın genel başkanımızın yüzüne söylesin, hodri meydan’ dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Antalya’da partisinin il danışma kurulu toplantısında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na MİT Tırları davasında Enis Berberoğlu üzerinden yönelttiği suçlamalara karşılık olarak CHP’den sert tepkiler yükselmeye devam ediyor.

Kılıçdaroğlu’na yakın desteği bilinen Kelkit İlçe Başkanı Nevzat Canpolat, ‘Sayın Erdoğan bıraksın bir kenara bu anlamsız suçlamaları da burnumuzun dibinde şu canım Karadeniz Bölgesinde teröristler elini kolunu sallaya sallaya geziyor, hani başkanlık geldiğinde terör bitecekti, ne oldu? Önce bunun yanıtını versin’ dedi.

Canpolat, ‘Hakikaten halk AK Parti’den bıktı, bu anlamsız tartışmalardan bıktı. Şimdi Sayın Erdoğan’ın ifade ettiği gibi biz de söyleyelim ey sayın cumhurbaşkanı geliniz eğer siz haklıysanız bu iddianızı genel başkanımızın yüzüne istediğiniz bir televizyon kanalında istediğiniz gazetecilerin eşliğinde söyleyiniz, neden çekiniyorsunuz’ diye konuştu.

Milletin CHP’ye olan dönüşünü gören AK Parti’nin korku ve panik içinde olduğunu belirten Canpolat, ‘Halk gerçeği gördü. Her gün bağıran çağıran cumhurbaşkanı istemiyor. Ülke yanıyor, vatandaş imdat bekliyor şimdi memleket sorunlarla boğuşuyor sayın cumhurbaşkanı kalkmış hiçbir şey yokmuş gibi sayın genel başkana suçlamalarda bulunuyor, bu ifadelerin hiçbir inandırıcılığı yoktur’ ifadelerini kullandı.

nevzat canpolat chp kelkt cumhurbaşkanı erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şair Zihni Kent Ormanında Dede Korkut Coşkusu
Şair Zihni Kent Ormanında Dede Korkut Coşkusu
Tortum Gölü Cam Teras Projesi
Tortum Gölü Cam Teras Projesi