Advert

‘Ben liderime güveniyorum’

Necati Şenel'den önemli açıklamalar

‘Ben liderime güveniyorum’

İl Genel Meclisi’nin MHP’li Eski Üyesi Necati Şenel, partisinden ayrılan isimlerin başarılı olamayacağını, ülkücü hareketin Devlet Bahçeli ile yoluna  kalanlar ile devam edeceğini söyledi.
Meral Akşener tarafından kurulacak yeni partinin başarılı olup olmayacağı yönündeki soruya yanıt veren Şenel, ‘Sayın Akşener’in başarılı olması bana göre mümkün değildir ve MHP ile kıyas yapılmasına karşıyım ben Liderime güveniyorum. Devlet bey hanımefendi biraz dinlenecek dedi, şimdi suçlu mu oldu. Kurulacak yeni partiyi göreceğiz Meral Hanım merhum Muhsin beyin kurduğu partiden bana göre daha büyük oy alamaz, olup biteni hep birlikte göreceğiz’ dedi.
Şenel, partisine dönük eleştirilere ise, ‘MHP geçmişte olduğu gibi bugünde siyaset sözcüğünün ne demek olduğunu bilen partidir. Bu anlayıştan yola çıkarak önce milletine olan inancını, devletinin bölünmez bütünlüğünü savunan önemli bir siyaset hareketidir. MHP ne yazık ki her zaman taşın altına elini koyan ve de yine ne yazık ki sırtında bu ülkenin sorunlarını zorluklarını taşıyan göğüsleyen kadro olmuştur. Bizim yazılan çizilenden asla bir endişemiz yoktur. MHP dün vardı, bugün var, yarında olacaktır, bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın’ ifadelerini kullandı.

 

mhp necati şenel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu küçücük meyvede büyük faydalar saklı!
Bu küçücük meyvede büyük faydalar saklı!
​Muharrem İnce
​Muharrem İnce