Advert

AP hazır

Genel Başkan Yardımcısı Karahan'dan önemli açıklamalar

AP hazır

9. Cumhurbaşkanı merhum Süleyman Demirel’in vasiyeti ile yeniden kurulan ve kısa sürede siyaset sahnesini hareketlendiren Adalet Partisi 72 il’de teşkilatlanarak olası erken ve yerel seçime hazır olduğu bilgisine ulaşıldı.

 

KENDİ İŞİMİZE BAKIYORUZ
Partisinin son teşklalanma çalışmaları ve siyaset gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Karahan, yeniden büyük Türkiye’yi kurmayı hedeflediklerini belirtti. Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Karahan, ‘Biz Adalet Partisi olarak bu görüş doğrultusunda işimize bakıyoruz. Kendi dinamiklerimiz üzerinden hareket ediyoruz. Allah’ın izniyle siyaset sahnesine gümbür gümbür döneceğiz. AP’si kısa sürede teşkilatlanarak bu arzusunu gösterdi, dikkatle takip ediliyoruz’ dedi.

AK PARTİ BU ÜLKEYİ TAŞIYAMAZ HALE GELDİ
Karahan, günlük siyasi tartışmaların içerisinden sıyrılarak ülkenin sorunlarını çözme adına AP’sinin kendi politikalarını ortaya koyacağını öne sürerken, ‘AK Parti bu ülkeyi taşıyamaz hale geldi. Günlük tartışmalarla o onu dedi bu bunu dedi gibi kısır çekişmelerle asıl gündem kaçırılmak isteniyor. AK Parti ülkeyi taşıyamaz hale geldi, İktidarın elindeki medya ve basın gücü bu gerçeği gizliyor.’ şeklinde konuştu.

72 İLDE HAZIRIZ KARARI BEKLİYORUZ
Karahan, AYM’nin istediği kriterler noktasında kısa sürede teşkilatlandığını AYM kararı sonrası gelecek yanıta göre olası erken ve yerel seçime AP olarak girebileceklerini kaydetti.

GENEL BAŞKAN HATAY’DA
Öte yandan AP Genel Başkanı Prof. Dr. Vecdet Öz, Hatay'a gidiyor. Prof. Öz, burada İl Başkanı Ahmet Gelemen'in düzenlediği toplantıda partinin son teşilatlanma çalışmaları hakkında bilgiler alacak. AP kaynaklarından alınan bilgiye göre Genel Başkan Öz, Eylül ayı itibarıyla ekranlarda daha ön planda olacak..

 

CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZI BELİRLEYECEĞİZ

2019  başkanlık seçimi için önemli bi iddiayı ortaya atan Karahan, parti olarak kendi cumhuraşkanı adayını açıklayacaklarını kaydetti.

 

ALİ KARNAP'A TEŞEKKÜR

Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Karahan, teşkilatlanma çalışmalarını kısa sürede başarı ile tamamlayarak AP'sini siyasette söz sahibi olmasında payı olan teşkilatlanmadan sorumlu Ggenel Başkan Yardımcısı Ali Karnap'a teşekkür etti.

 

HEDEF KALKINMA
Karahan, sözlerinin sonunda parti programından söz ederken, kalkınma noktasında partinin kendi programını ayağa kaldıracağını ifade etti.

prof. dr. vecdet öz yaşar karahan adalet partisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu İçecekler Hem Serinletiyor Hem Zayıflatıyor
Bu İçecekler Hem Serinletiyor Hem Zayıflatıyor
Yaşanan selde o anları anlattı
Yaşanan selde o anları anlattı