Advert

O sözlere büyük alkış

GÜDEF Başkanı Söğüt Kültür Vadisi'ne konuk oldu

O sözlere büyük alkış

Gümüşhane Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Tahsin Söğüt, Ozan Mahmut Polat’ın hazırlayıp sunduğu Kültür Vadisi programına konuk oldu.
Gümüşhane’ye olan sevdası ve STK bazında gösterdiği inanılmaz çabalarıyla adından sık sık söz ettiren Söğüt, Mavi Karadeniz Tv ekranlarından yayınlanan programa damgasını vurdu.
Özellikle Gümüşhane kültürüne sahip çıkan sözleriyle dikkat çeken Söğüt, teröre lanet okuyarak, ‘Bu ülkede vatanseverlerin sayısı hainlerden fazladır. Bu ülkeyi sevmiyorlarsa terk edip gitsinler’ diye konuştu.
Tunceli’de ve Maçka’da şehit düşen Gümüşhaneli Öğretmen Necmettin Yılmaz ve 15 yaşındaki Eren Bülbül’ü de unutmayan Söğüt, ‘Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum’ dedi.
Söğüt, ilk kez 28 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan tanıtım günleri programı için Maltepe Sahilini adres gösterirken, ‘Allah rızası için herkesin bu taşın altına elini koyması gerekir’ dedi.
Programı sunan Ozan Mahmut Polat’ta Genel Başkan Tahsin Söğüt’ün sözlerinin ardından stüdyodan alkış istedi, daha sonra mikrofon başına gelen Polat, ‘Baş koymuşum Türkiye’min yoluna’ şarkısını kendisine has yorumuyla seslendirdi.

 

tahsin söğüt mavi karadeniz tv mahmut polat güdef
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu küçücük meyvede büyük faydalar saklı!
Bu küçücük meyvede büyük faydalar saklı!
​Muharrem İnce
​Muharrem İnce