Advert

Eş dost akraba değil de...

Erdoğan söyledi, Gümüşhane hareketlenecek

Eş dost akraba değil de...

AK Parti’ye olan yakınlığı ile bilinen adı bir dönem milletvekili aday adayı olarak geçen İşadamı Tamer Ünsal, Gümüşhane kulislerinde çok konuşulacak bir açıklamayı ortaya attı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın son Karadeniz Bölgesi gezisinde dile getirdiği metal yorgunluk açıklaması üzerine değerlendirmelerde bulunan Ünsal, ‘Gümüşhane’de de metal yorgunluk var’ dedi.

 

‘EŞ DOST AKRABA DEĞİL DE…’

Ünsal, partinin 2019 seçimlerine mutlaka zinde, daha çalışkan ve üretken bir şekilde hazırlanması gerektiğini belirtirken, ‘Partide metal yorgunluk yok diyemem eş dost, akraba üzerinden değil de; 2019’da partiyi yeniden iktidar yapacak isimlere, enerjiye ve de çalışmaya ihtiyaç var, bunu görebiliyoruz’ dedi.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerinin mutlaka dikkatle takip edilmesi, şimdiden gerekli önlemlerin alınmasını beklediklerini ifade eden Ünsal bir soru üzerine, ‘Biz görev adamıyız, ne olursa olsun göreve hazırız. Bugünden itibaren şurada olurum burada olurum diyemeyiz, sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettiklerini dikkatle takip ediyorum ve de çok önemsiyorum’ dedi.

Ünsal, metal yorgunluk tartışmasının özünde bir yenileşme hareketinin varlığının öngörüldüğünü de sözlerine ekledi.

tamer ünsal metal yorgunluk ak parti gümüşhane
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu İçecekler Hem Serinletiyor Hem Zayıflatıyor
Bu İçecekler Hem Serinletiyor Hem Zayıflatıyor
Yaşanan selde o anları anlattı
Yaşanan selde o anları anlattı