Advert

Olimpiyat parkı ve Sera gölü dolup taşıyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen tesisler ziyaretçi akınına uğruyor

Olimpiyat parkı ve Sera gölü dolup taşıyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen tesisler ziyaretçi akınına uğruyor. Büyükşehir Belediyesi işletmesinde olan Olimpiyat (EYOF) Parkı ve Sera Gölü Tabiat Parkı Tesisleri ziyaretçi yoğunluğu ile dikkat çekiyor.

Yaz dönemi nedeniyle gece geç saatlere kadar açık olan tesisler, hizmet kalitesi ve uygun fiyat tarifesiyle de dikkat çekiyor. Trabzonlular ile yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği tesislerde yüzde 100 doluluk yaşanıyor. 

Olimpiyat Parkı ve Sera Gölü Tesislerinin Trabzon’a ayrı bir zenginlik kattığını ifade eden Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, söz konusu tesislerin Trabzon’un turizm potansiyeline önemli katkılar sunduğunu söyledi. 

Trabzon halkının yanı sıra turist gruplarının da Büyükşehir Belediyesinin tesislerinden sıkça yararlandığını kaydeden Gümrükçüoğlu, “Yerli ve yabancı turistlerimiz tesislerimizde açık havanın tadını çıkartıyor. Ailelerimiz bu güzel yaz günlerinde gönüllerince eğlenebiliyor. Oldukça uygun fiyat tarifesi ile işletmekte olduğumuz Sera Gölü ve Olimpiyat Parkı tüm halkımızın emrindedir” diye konuştu.

trabzon büyükşehir belediyesi olimpiyat parkı sera gölü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜSİAD'den Aydın Doğan Açıklaması
GÜSİAD'den Aydın Doğan Açıklaması
Transfer devam ediyor
Transfer devam ediyor