Advert

GÜSİAD'ta yeni görev bölümü

Gümüşhane Sanayici ve İşadamları Derneği organizasyon yapısında inşaat sektör grubunu oluşturdu

GÜSİAD'ta yeni görev bölümü

Gümüşhane Sanayici ve İşadamları Derneği organizasyon yapısında inşaat sektör grubunu oluşturdu.
Sektör grubunun başkanlığına yönetim kurulu üyesi Cahit Karakullukçu, yardımcılığına ise Yüksel Hamzaoğlu atandı.
Söz konusu görevlendirmelerle ilgili olarak bilgiler veren Başkan Yüksel Yalçın, ‘İstanbul başta olmak üzere Türkiye'deki inşaat sektörünün çok büyük bir kısmında imzası olan Gümüşhaneli inşaat firmalarının daha organize ve birbiriyle güçlendirilmiş iletişimlerini temin etmek suretiyle daha büyük projelerde konsorsiyumların gelişimini sağlayacaktır’ dedi.


Görev dağılımını üretken ve nitelik sonuçlu bir komisyon olarak ifade eden Yalçın, ‘Bu komisyonumuz GÜSİAD’ın aynı zamanda yıldız oluşumlarından biri olacaktır.
İnşaat sektörü hemşeri işadamları camiamızın en güçlü olduğu alanlardan biridir. Kent yaşam merkezleri, iş merkezleri, toplu konutlar, yol köprü viyadük inşaat, tünel dahil büyük boyutlu projelerin altında imzası olan İnşaat firmalarımızın gelişimi için birlikte gayret içerisinde olacağız. Komisyon başkanı ve başkan yardımcısı arkadaşlarımız bu çalışmalarımıza ve hedeflerimize ivme katacak iş tecrübeleri ile sektörün yıldız firmalarındandır.


İlerleyen günlerde Gümüşhane Üniversitemizdeki İnşaat Mühendisliği bölümü ile inşaat sektörü Komisyonumuz arasında ön görüşmesini yaptığımız işbirliği çalışmaları söz konusu çalışmalarımıza akademik değer katacaktır. Bu konuda sayın rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek de bir mutabakatımız vardır. Komisyonumuz ileriye dönük iş programlarını yakın zamanda paylaşacaktır.  GÜSİAD'a ve iş dünyasına başarılar getirmesini temenni ederim.’ diye konuştu.
 

yüksel yalçın güsiad cahit karakullukçu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şair Zihni Kent Ormanında Dede Korkut Coşkusu
Şair Zihni Kent Ormanında Dede Korkut Coşkusu
Tortum Gölü Cam Teras Projesi
Tortum Gölü Cam Teras Projesi