Advert

Festival sona erdi

23. Uluslararası Kuşburnu - Pestil Kültür ve Turizm Festivali sona erdi

Festival sona erdi

Bu yıl 23.’sü düzenlenen ‘Uluslararası Kuşburnu-Pestil Kültür ve Turizm Festivali’, 15 Temmuz Zafer Meydanı’ndaki Murat Boz konseriyle sona erdi.
25 Ağustos cuma günü Sema Doğan Parkı önünde şenlik meşalesinin yakılmasıyla başlayan festival, halk oyunları gösterileri, sünnet şöleni, yöresel yemek yarışması, pestil-köme yarışması, yerel sanatçılarımızın konserleri, şiir dinletileri, Koray Avcı konseri, Ece Seçkin ve Murat Boz konseriyle sona erdi. 


Konser öncesi konuşan Belediye Başkanı Ercan Çimen, festivale katılan herkese teşekkür etti. Çimen'in ardından AK Parti Gümüşhane Milletvekilleri Cihan Pektaş, Hacı Osman Akgül ile AK Parti Bayburt Milletvekili Şahap Kavcıoğlu, AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu da birer konuşma yaptı. 

Vali Memiş ise, festivalde emeği geçenlere teşekkür ederek, "23.’sü düzenlenen Uluslararası Kuşburnu-Pestil Kültür ve Turizm Festivali gibi siz gençlere yönelik güzel çalışmalara da vesile olmak istiyoruz. Ben bu festivalde emeği geçen başta Belediye Başkanımız Ercan Çimen Bey ve bütün belediye çalışanları olmak üzere, Valilik personelimize, yaklaşık üç gündür mesai mefhumu gözetmeden sizlerin güvenliğinizi sağlayan emniyet personelimize, sağlık çalışanlarımıza ve festivalde sahne alan bütün sanatçılarımıza, sunucu hanımefendiye ve herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

23. Uluslararası Kuşburnu - Pestil Kültür ve Turizm Festivali
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
gümüşhane     2017-09-03 sahne alan sanatcıların hengisini gördü tanıdı cicek evrdi ortaada gümüşhaneli sanatcıları adam yerne bile komadınız şimdi beyanet veriyorsunuz adamlar nerede kaldı konakladı ne yedi ne icti bilginiz varmı ,gümüşhaneli sanatcılar namuslarından ses cıkarmıyorlar ,yoksa sizin bu başka il sanatcılarına mekanız affedilir bir şey degil
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜSİAD'den Aydın Doğan Açıklaması
GÜSİAD'den Aydın Doğan Açıklaması
Transfer devam ediyor
Transfer devam ediyor