Advert

ÇYDD Gaziosmanpaşa Şubesi

Zafer Bayramını Coşkuyla Kutladı

ÇYDD Gaziosmanpaşa Şubesi

Dernek üye ve gönüllüleri saat 08.30'da Atatürk Anıtı'na çelenk sundu ve saygı duruşunda bulundu. Saat 13.00'da ise ÇYDD Gaziosmanpaşa Şubesi Gaziosmanpaşa Meydanı’nda bir kutlama etkinliği düzenledi.
Şube Başkanı Özge Çamcı'nın kayınpederinin vefatı nedeniyle katılamadığı kutlamalarda, Özge Çamcı'nın hazırladığı açılış konuşmasını dernek üyesi Emre Gülpınar okudu. Çamcı, önemli mesajlar içeren konuşmasında, Atatürk heykellerine yapılan saldırılara büyük tepki göstererek çağdaş ve bilimsel eğitime vurgu yaptı. Başkan Özge Çamcı "Çağdaş Eğitimle yetiştirdiğimiz her çocuk, koruduğumuz en az 10 Atatürk heykeli demektir. Bundan daha da önemlisi, Atatürk'ü sonsuza taşımak demek, O'nun fikirleriyle yetişen her çocuğu topluma kazandırmak demektir." dedi.


ÇYDD Gaziosmanpaşa Şubesi ve ÇYDD Gaziosmanpaşa Çağdaş Gençlik Birimi 13.00 - 17.00 saatleri arasında Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Meydanında 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliği düzenledi. Etkinlik, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. ÇYDD Gaziosmanpaşa Şubesi Başkanı Özge Çamcı’nın mazeretinden dolayı katılamadığı için hazırladığı açılış konuşmasını derneğin İngilizce öğretmeni ve üyesi Emre Gülpınar Özge Çamcı adına okudu. ÇYDD Gaziosmanpaşa Çağdaş Gençlik Kolaylaştırıcısı Selin Küçük de etkileyici bir konuşma yaptı. Daha sonra ÇYDD GOP Çağdaş Gençlik üyeleri Nutuk ' tan çeşitli pasajlar okudular. Gaziosmanpaşalılar çalan zafer marşları eşliğinde coşkulu anlar yaşadılar. ÇYDD Gaziosmanpaşa Şubesi tarafından yaptırılan binlerce 30 Ağustos, Çağdaş Yaşam ve Atatürk balonu Gaziosmanpaşalı çocuklara armağan edildi. Etkinlik coşkuyla marşların hep bir ağızdan söylenmesi ile sona erdi.

 

çydd gaziosmanpaşa özge çamcı 30 ağustos zafer bayramı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şair Zihni Kent Ormanında Dede Korkut Coşkusu
Şair Zihni Kent Ormanında Dede Korkut Coşkusu
Tortum Gölü Cam Teras Projesi
Tortum Gölü Cam Teras Projesi