Advert

Gümüşhane bayramlaştı

Vali Memiş ve il protokolü vatandaşlarla bayramlaştı

Gümüşhane bayramlaştı

Gümüşhane Valisi Okay Memiş, Gümüşhane Valiliği ve Gümüşhane Belediyesi tarafından organize edilen bayramlaşma töreninde, il protokolü, kurum müdürleri ve vatandaşlarımızla bayramlaştı.

Kemaliye Camii’nde kılınan bayram namazının hemen akabinde cami avlusunda gerçekleştirilen kahvaltılı bayramlaşma törenine Vali Memiş’in yanı sıra, Adalet ve Milli Savunma Eski Bakanı Mahmut Oltan Sungurlu, Gümüşhane Milletvekili H. Osman Akgül, Belediye Başkanı Ercan Çimen, İl Emniyet Müdürü Ömer Faruk Karataş, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Cezayir Danışan, AK Parti İl Başkanı Celalettin Köse, GTSO Başkanı İsmail Akçay, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

 

Kemaliye Camii avlusundaki törene katılanlarla tek tek bayramlaşarak sohbet eden Vali Memiş ve protokol üyeleri, ardından Köprübaşı Polis Merkezi Amirliği’ne geçerek, nöbet tutan polislerin bayramını tebrik ettiler.

Köprübaşı Polis Merkezi Amirliği’nin akabinde beraberindekilerle birlikte Devlet Hastanesi’ne giden Vali Memiş, hastanede yatmakta olan hastaların, hasta yakınlarının ve nöbette olan hastane personelinin bayramlarını kutladıktan sonra İtfaiye Müdürlüğü’nü de ziyaret ederek, kurum personeliyle bayramlaştı.

Daha sonra İl Jandarma Alay Komutanlığı’nı ziyaret eden ve burada tören mangası tarafından karşılanan Vali Memiş, beraberindeki protokol üyeleriyle birlikte askeri personel ile tek tek bayramlaştıktan sonra beraberindekilerle birlikte İl Jandarma Alay Komutanı Albay Cezayir Danışan’ın makamına geçerek, bir süre sohbet etti.

İl Jandarma Alay Komutanlığı ziyareti sonrası 112 Acil Komuta Kontrol Merkezi’ni de ziyaret eden Vali Memiş ve protokol üyeleri, bayram ziyaretleri kapsamında karayolu üzerinde trafik uygulaması yapan polis ekiplerinin de bayramlarını tebrik ettiler.

 

 

TC Gümüşhane Valiliği

vali okay memiş kurban bayramı gümüşhane valiliği kemaliye camii
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu küçücük meyvede büyük faydalar saklı!
Bu küçücük meyvede büyük faydalar saklı!
​Muharrem İnce
​Muharrem İnce