Advert

Karabulut: Bu bir bayrak yarışıdır

Torul AK Parti'de Karabulut dönemi

Karabulut: Bu bir bayrak yarışıdır

Gümüşhane’nin Torul ilçesi AK Parti ilçe başkanlığı görevine getirilen Osman Karabulut, ‘ben bir dava adamıyım, bu partiye gönül verdim, şimdi bayrak yarışını ben aldım, bizden sonrakilere teslim edene kadar canımın kanımın son damlasına kadar mücadele edeceğim’ dedi.
Kongre takviminin belirleneceği gün öncesine kadar daha dirençli ve üretken bir AK Parti için kolları sıvazlayan Karabulut, partililere mesaj verdi.
Tüm olumsuzlukları ortadan kaldırıp başta Torul ilçesi olmak üzere Gümüşhane’de AK Parti’yi daha güçlü kılacaklarını belirten Karabulut, şunları söyledi:
‘Ben bir dava adamıyım. Haddimi bilen ama sonuna kadar da mücadele etmesini de bilen biriyim. Torul’da daha güçlü AK Parti için çalışacağım. Bu bir bayrak yarışı idi, ben aldım ben bayrağı teslim edene kadar buradayım. Torul’da seçilmiş bir belediye başkanımız var öncelikle ona destek olacağız. İlçemize gelebilecek ya da gelen yatırımları takip edeceğiz. Gümüşhane merkez ile koordineli çalışarak partimizi daha ileriye taşıyacağız. Cenab-ı Allah bizleri utandırmasın.’

 

osman karabulut k parti torul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şair Zihni Kent Ormanında Dede Korkut Coşkusu
Şair Zihni Kent Ormanında Dede Korkut Coşkusu
Tortum Gölü Cam Teras Projesi
Tortum Gölü Cam Teras Projesi