Advert

CHP ne yapmalı?

Seçim kapıda

CHP ne yapmalı?

CHP Kelkit ilçe Başkanı Nevzat Canpolat, yerel ve genel seçimi kazanmak için çok çalışmak gerektiğini çok çalışmanın adresinin de sandıklara sahip çıkmak anlamına geldiğini söyledi.
Yaklaşan yerel ve erken genel seçim havası partilerde hareketliliği artırdı. Özellikle İktidar kanadı AKP’de büyükşehirler için yeni adaylar aranırken en keskin çıkış, CHP’li ilçe başkanı Canpolat’tan geldi.
Canpolat, erken yada yerel seçim için partisinin çalışmalara şimdiden başlaması gerektiğini söyledi. Canpolat, aday seçii için partisinin yine halka giderek kimi istiyorsunuz diye sormsı gerektiğini ifade etti.
Sandıktan çıkan sonuçların seçim sonuçlarının resmi görüntüsü olduğunu hatırlatan Canpolat, ‘Aday seçimi kadar sandık, sandık yine sandık diyorum. Geçmişte neler olduğunu görmedik mi? Diyoruz ki,  Eğitimleri ver kardeşim, her sandığın başına görevlini dik kardeşim! bak bakalım ne oluyor? ben iddia ediyorum, sandıklara sahip çıkalım yüzde kırk alırız. İstanbul, Ankara farketmez yeter ki çalışalım ve de amacımızın ne olduğunu bilelim. Yıllardır Gümüşhane’de sosyal demokrasi için mücadele verdik, buradaki azmimiz çalıştığımız yaptıklarımız ortadadır’ dedi.

 

nevzat canpolat cp erken seçim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu küçücük meyvede büyük faydalar saklı!
Bu küçücük meyvede büyük faydalar saklı!
​Muharrem İnce
​Muharrem İnce