Advert

Bilseydik süper lige çıkmazdık

Gümüşhane Torul Gençlik sahipsiz mi kalacak?

Bilseydik süper lige çıkmazdık

Gümüşhane Torul Gençlik Başkanı Av. Özden Bostan, mevcut kadro ile yola devam edeceklerini söyledi.
Gümüşhane şehrini son dönemde ortaya koyduğu mücadele ile öne çıkartan ancak birkaç yardım sözü dışında adeta yarı yolda bırakılan Gümüşhane Torul Gençlik hayal kırıklığı yaşıyor.
Kulüp Başkanı Av. Özden Bostan, yeni sezon öncesi istedikleri maddi kaynağı henüz sağlayamadıklarını ve yola mevcut kadro ile devam edeceklerini söyledi.
Av. Bostan, hayal kırıklığını, ‘Bilseydim süper lige çıkmazdık’ derken, gelecek günlere dönük açıklamalarda bulundu:
‘Son festival programında sayın valimizle görüştük konuyu arz ettik şunu ifade edeyim gerçekten çok olumlu yaklaştılar ve kulübün ayakta kalabilmesi noktasında gerekeni yapılacağını ifade ettiler. Torul Kaymakamlığımız ve belediye başkanlığımız da konaklama ve diğer giderler hususunda yardımcı olacaklarını belirttiler. Ancak biz şu hususu belirtelim ki, geçen yıldan eksi ile geliyoruz, verilen sözlerinde tutulmadığını ifade etmeliyim. Yolumuza bu koşularda olmazsa genç yapıdan gençlerle devam ederiz’

NEDEN SÜPER LİG
Kulüp Başkanı Av. Bostan, yaşanılacak olumsuzların bilindiği halde neden süper lig yolunda mücadele ettiklerini ise şöyle dile getrdi:
‘Bize dediğimiz gibi verilen sözler vardı. Kulübün maddi ve manevi gücü ortada kaldı ki biz Gümüşhane Torul Gençlik’i süper lige çıkartırken bir amaç doğrultusunda hedefimize ilerledik; neydi onlar Avrupa Kupalarında mücadele edecek bir ekibin varlığı ve de ligde ilk altıyı zorlayacak bir ekip yaratmak. Böylelikle Gümüşhane ve ilçe adını daha üst seviyelere Türk sporu adına kazıyacaktı. Bugüne baktığımızda ise maddi olarak istenin noktada oluğumuz söylenemez eğer biz verilen sözlerin tutulmayacağını bilseydik mücadele de etmezdik. Şimdi elimizden geldiğince mevcut kadromuzla var olan potansiyelimiz ile mücadeleye devam edeceğiz’ dedi.

av. özden bostan gümüşhane torul gençlik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Süleymaniye ilerlerken...
Süleymaniye ilerlerken...