Advert

Kelkit'te dostluk maçı

Kelkit Gençlerbirliği ile Kelkitspor anıları tazeleyecek

Kelkit'te dostluk maçı

Kelkit Hürriyetspor’un temellerini atan ve bir araya gelerek Hürriyetspor’u var eden iki eski güzide futbol takımının efsane isimleri dostluk maçında karlı karşıya gelecek..


Kelkit Sosyal Yardımlaşma, Eğitim ve Kültür Derneği Yönetim Kurulu organizasyon öncesi bir açıklama yaparak duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


Başkan Bahadır Yavuz adına yapılan açıklama da;

 

‘Kelkit adına düzenlenmiş keyifli bir organizasyonun haberiyle mutluluk duyduk. Kelkit Hürriyetspor’un temellerini atan ve bir araya gelerek Hürriyetspor’u var eden iki eski güzide futbol takımımızın, eski efsane isimlerinin özel maçlarına tanıklık edeceğiz. 


Kelkit’in en eski amatör futbol takımı Kelkit Gençlerbirliği ile o dönemdeki ezeli rakibi Kelkitspor’un eski isimleri yarın (09.09.2017) Cumartesi saat 15.00’de ilçe stadında karşı karşıya geleceklerdir. Kelkit Gençlerbirliği’nin Yeşil - Beyaz ve Kelkit spor’un Kırmızı - Beyaz formasına terini ve emeğini veren eski isimleri izlemekten sonsuz mutluluk duyacağız. 


Her iki eski kulübümüzün, yöneticisinden, sağlıkçısına, futbolcusundan malzemecisine kadar bütün isimlerini hiç unutmamış olmanın gururunu yaşıyoruz.


Bu iki ezeli rakip için, Yeşil-Beyaz adına Çoşkun Güven’i, Haluk İnci’yi, İbrahim Güven’i, Cabir Yücel’i, Hüseyin Altay’ı, Fatih İnci’yi,  Nejat Balcı’yı, Doğanay Türker’i, İbrahim Gülseven’i, Ali Balcı’yı, Ömer Nasuhbeyoğlu’nu ve Kırmızı-Beyaz’ı Terleten, Erkan Akkan’ı, Tarkan Güneş’i, Selim Kaya’yı, Gökmen Yeğin’i, Hamit Keskinoğlu’nu, İbrahim Daltaban’ı, Sabri’yi ve isimleri gönüllerimizde olan buraya yazamadığımız büyüklerimizden, arkadaşlarımızdan hayatlarını kaybedenleri rahmetle, aramızda olanları saygıyla anıyor, bu efsane isimlerden, yarın sahada ter dökecek olanlara başarılar diliyoruz.


Keyif verecek olan bu organizasyonu tertipleyen, başta Serdar Giriftinoğlu, Selim Çelik, Gökmen Yeğin, Ertuğrul Demir, Erkan Yeğin, Serhan Sevinç Ve Alparslan Yıldırım olmak üzere bütün emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.’ denildi.

kelkit hürriyetspor kelkit gençlerbirliği kelkit sosyal yardımlaşma eğitim ve kültür derneği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu küçücük meyvede büyük faydalar saklı!
Bu küçücük meyvede büyük faydalar saklı!
​Muharrem İnce
​Muharrem İnce