Advert

Tanıtımı en iyi yapan insanın karakteridir

7. Gümüşhane tanıtım günlerine doğru

Tanıtımı en iyi yapan insanın karakteridir

Gümüşhane Tanıtım Günleri, 28 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında yapılacak.
Gümüşhane Valiliği’nin destek ve himayelerinde, İstanbul Gümüşhane Dernekler Federasyonu (GÜDEF) tarafından düzenlenecek olan Gümüşhane Tanıtım Günleri’nin hazırlık toplantısı Gümüşhane Valisi Okay Memiş’in başkanlığında gerçekleştirildi.

Gümüşhane Belediyesi’nin Sema Doğan Parkı sosyal tesislerinde gerçekleştirilen toplantıya Vali Memiş, Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları, İl Genel Meclisi Başkanı Şerif Bayraktar, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, kurum müdürleri, GTSO Başkanı İsmail Akçay, İstanbul GÜDEF Başkanı Tahsin Söğüt, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve pestil - köme sektörü temsilcileri katıldı.Tanıtım günleriyle ilgili toplantıda ilk olarak görüş alışverişinde bulunuldu.


Gümüşhane Valisi Okay Memiş  İstanbul’un 20 milyon nüfusuyla ülkemizin dinamosu olduğunu ve Gümüşhane’de yaşayandan çok daha fazla hemşehrinin İstanbul’da yaşadığını kaydetti
Vali Memiş, ‘Bu organizasyon, daha çok İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimizin memleket hasretini gidermeleri için bir organizasyon olacak. Organizasyon, ilimizin tanıtımına da katkı sağlayacak ama ben tanıtıma çok ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum. Tanıtımı en iyi yapan insanın karakteridir, Gümüşhane insanının karakteridir. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki; Gümüşhane hakikaten dışarıda imajı çok iyi olan illerden birisi.” dedi.

 

TC Gümüşhane Valiliği

 

vali okay memiş 7. gümüşhane tanıtım günleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şair Zihni Kent Ormanında Dede Korkut Coşkusu
Şair Zihni Kent Ormanında Dede Korkut Coşkusu
Tortum Gölü Cam Teras Projesi
Tortum Gölü Cam Teras Projesi