Advert

Artık konuşmak istemiyorum

İş dünyası da sıkıldı

Artık konuşmak istemiyorum

Gümüşhaneli İşadamı Nadir Özer Kaya, İyi performans sergilemeyen ekonomik verilerden işadamı ve iş dünyası olarak memnun olmadıklarını söyledi.
Gümüşhane’de iş çevreleri son dönemde artan ekonomik durgunluktan şikâyetçi. Ülke genelinde görülen ekonomik durgunluğun Gümüşhane’de fazlasıyla hissedildiğini belirten Kaya, ‘İnsanlar her şeyi aslında çok net görüyor artık çok fazla yorum yapmak ve de konuşmak istemiyorum ’dedi.

Karamsar tabloya Gümüşhane’de konuştuğu esnaflardan örnek vererek dikkat çeken Gümüşhaneli işadamı Nadir Özer Kaya, ‘konuştum gün Salı ve Gümüşhane’nin pazar yerinin kurulduğu gündü, ne oluyor dedim inşallah düzelecek diye bekliyoruz diye yanıt verdi esnaf, ama o düzelecek günün adını söyleyemedi’ diye konuştu.
Kaya, müzmin muhalefet yapmak niyetinde olmadıklarını belirtirken ‘İş dünyası ya da iş adamı iyi ekonomiden nasıl söz eder. Örneğin vergi yükü azaldı mı, giderler azaldı mı, kazancı arttı mı, ssk’sıydı, elektriği, suyu, faturasıydı bu külfetler azaldı mı, kasasına istediği miktarda kazanç giriyor mu? talep var mı? teşvik var mı? e, siz konuştuğunuz zaman zaten muhalifsiniz diyerek atıp tutuyorlar, bizde konuşmak yorum yapak istemiyoruz. Gerçeği Gümüşhane zaten görüyor’ ifadelerini kullandı.

nadir özer kaya ekonomi gümüşhane
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜSİAD'den Aydın Doğan Açıklaması
GÜSİAD'den Aydın Doğan Açıklaması
Transfer devam ediyor
Transfer devam ediyor