Advert

Gümüşhane Üniversitesi Burgaz Festivali’nde

Bulgaristan'da Gümüşhane fırtınası esecek

Gümüşhane Üniversitesi Burgaz Festivali’nde

Gümüşhane Üniversitesi Folklor ekibi 15 Eylül - 20 Eylül tarihleri arasında Bulgaristan’ın Burgaz şehrinde yapılacak olan uluslararası festivalde yer alacak

Bu sebeple 35 kişilik folklor ekibi Kafile Başkanı Necati Yılmaz eşliğinde Bulgaristan’a hareket etti. Yılmaz, festival öncesi Gündoğumu’na yaptığı açıklama da, ‘Davet, organizasyon komitesi tarafından üniversitemize iletildi. Bizde Bulgaristan’ın Burgaz şehrinde düzenlenecek festivalde Gümüşhane ağırlıklı olmak üzere bir Anadolu mozaiğini izleyenlere en iyi şekilde sunmak istiyoruz ve hatta Gümüşhanemize özgü bazı figürleride ayrıca 15 dakikalık bir gösterimle icra edeceğiz’ dedi.

REKTÖR PROF. ZEYBEK’E AYRICA TEŞEKKÜR

Kafile Başkanı Yılmaz, Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek'e ayrıca teşekkür etti. Yılmaz, ‘Sayın rektörümüz her türlü çalışmalarımıza göreve geldiği günden bu tarafa inanılmaz ölçüde destek verdi, bizi yalnız bırakmadı. Bizde kendilerine teşekkür ediyoruz’ diye konuştu.

AYDIN DOĞAN VAKFI’DA DESTEK VERİYOR

Kafile Başkanı Yılmaz, GÜ’si folklor ekibine ayrıca Aydın Doğan Vakfı’nında destek verdiğini ifade etti. Yılmaz, Vakıf Başkanı Candan Fetvacı’ya da teşekkür etti.

35 kişilik kafilede ağırlıklı olarak Gümüşhaneli öğrenciler bulunuyor.

 

 

necati yılmaz gümüşhane üniversitesi bulgaristan burgaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Süleymaniye ilerlerken...
Süleymaniye ilerlerken...