Advert

Sözde değil özde Gümüşhaneli

Gece gündüz çarpışan GÜSİAD Başkanı tanıtım günlerine de damga vuracak

Sözde değil özde Gümüşhaneli

Gümüşhane Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı (GÜSİAD) Yüksel Yalçın, Federasyonun Üsküdar’da düzenlediği sabah kahvaltısına katıldı.

GÜDEF Başkanı Tahsin Söğüt’ten sonra söz alan Yalçın, federasyonun hazırlık içerisinde olduğu tanıtım günleri programı için, ‘Allah kolaylık versin elimizden geldiği kadar destek vereceğiz’ dedi.

GÜDEF Başkanı Söğüt’ün destek alamadık diyerek sitem ettiği iş dünyasına dönük eleştirilerine yanıt veren Yalçın, ‘Sayın başkan işadamlarımızdan destek alamadık dedi ancak GÜSİAD’ta yapacağı bir program öncesi mutlaka ana gündem oluşturuyor ve gündemde yapılacak faaliyetleri tartışıyor. Zaten yarın yapacağımız yönetim kurulu toplantımızda da federasyonun yapacağı program da gündemimizde. Bir kez daha ifade etmek isterim ki, mutlaka desteğimiz olacaktır’ dedi

Federasyonumuz programı, yerel kaynakları Gümüşhane’nin gücünün tanıtılması adına önemli

olduğunu kaydeden Yalçın, ‘Yani güçler birbiriyle iletişimle geçiyor. Gümüşhane tanıtımına örnek oluyor. Bu tanıtım inanıyorum ki verimli geçecektir. Gümüşhaneliler artık markalaşıyor. Hizmetler bunun en önemli göstergesidir. Hizmetlerin kalitesi verilen göstergeler aynı zamanda hemşericilik anlayışında kendisini de gösteriyor yani kısacası faaliyet eşittir maliyettir. Ekonomik gücü az toplumların gelişimi ekonomik gelişime de bağlıdır. Kuşkusuz kaynak ihtiyacı oluyor, kapısını çaldığınız insanlar sınırlı oluyor. Bu konuda federasyon destek bulamazsa ben bu ayki maaşımı federasyonumuza tanıtım günleri adına veriyorum, vereceğim’ dedi.

yüksel yalçın güdef tanıtım günleri tahsin söğüt
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu İçecekler Hem Serinletiyor Hem Zayıflatıyor
Bu İçecekler Hem Serinletiyor Hem Zayıflatıyor
Yaşanan selde o anları anlattı
Yaşanan selde o anları anlattı