Advert

Bambaşka Torul

Nidai Köroğlu, ilçedeki son gelişmelerden söz etti

Bambaşka Torul

Belediye Başkanı Nidai Köroğlu, ilçenin göreve geldikleri günden bugüne büyük bir değişim gösterdiği söyledi.

TRT Trabzon Radyosu’na konuk olduğu yayın hakkında bilgiler veren Köroğlu, ilçe de bugüne kadar yaptıkları çalışmalardan söz etti.

Torul Kalesi cam kafes yapımı ve turizme kazandırılması ile ilgili olarak yapılan çalışmalardan, ilçenin altyapısı ile cadde ve sokaklarında yapılan düzenlemelere kadar kısa sürede eksikliklerin tamamlandığını belirten Köroğlu, otogar bölgesine Köse ilçesi girişinde bulunan bir kule saat projesinin de önümüzdeki dönemde yapılacak çalışmalar arasında yer aldığını söyledi.

Bambaşka Torul için var güçleriyle çalıştıklarını belirten Köroğlu ‘Asma köprüler, yenilenen altyapı ile ilçede yapılması gereken her şeyi; giderilmesi gereken noksanlıkları tamamlamaya çalışıyoruz’ diye konuştu.

 

İlçeye yeni bir yurt için katedilen çalışmalardan söz eden Köroğlu, ‘Daha önce sayın İşadamımız Aydın Doğan tarafından yapılması planlanan öğrenci yurdu vakıf tarafından gerekçe gösterilen Erzincan’a yeni bir yurt yapılacağının iletilmesi nedeniyle yapımı Cengiz İnşaat’a devredildi. Sayın Başbakanımız da sağolsunlar Zigana Tüneli temel atma törenin de Cengiz İnşaata bu yönde bir istekte bulundu arsamızı gösterdik, inşallah yıl içinde yurdun temelini de atacağız ayrıca MYO’na yeni bölümlerin açılmasını bekliyoruz’ dedi.

nidai köroğlu torul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Süleymaniye ilerlerken...
Süleymaniye ilerlerken...