Yol ne zaman bitecek?

Yine Tekke köyü yine trafik kazaları

Yol ne zaman bitecek?

Gümüşhane Tekke Köyü merkezli devam eden yol çalışmaları ne zaman tamamlanacak? Devam eden yol çalışmaları bir tarafa güzergâhtan gelen kaza haberleri köylüleri canından bezdirdi. Daha önce köylülerin yol kapama eylemine dönüşen kaza haberleri sık sık yerel basının manşetlerine konu olmuştu .

Akçakale – Pirahmet kavşağı arasında yol çalışmalarının istenilen hızda ilerlemediğini belirten Muhtar Murat Soydaş, mevcut çalışma temposuyla yolun istenilen zaman diliminde tamamlanamayacağını bildirdi.

TRAFİK LAMBASI İSTEĞİNİ TEKRARLADI

Muhtar Soydaş, köy merkezli meydana gelen trafik kazalarının köylüyü endişeye sevk ettiğini belirtirken istedikleri trafik lambasının yapılmamasını da eleştirdi.

Soydaş, ’Yol çok yavaş ilerliyor, yirmi yıldır bildik bileli bitecek, bu personel sayısı ve bu tempoda devam ederse biraz zor görünüyor. Trafik kazaları da cabası, yolun bir an önce tamamlanarak sağlıklı bir şekilde ulaşımın sağlanmasını bekliyoruz. Güzergahta ne kavşak kavşağa nede yol yola benziyor. Devlet büyüklerimizin saygıdeğer yetkililerimizin ’ bu çağrımızı duymamızı istiyoruz' diye konuştu.

murat soydaş trafik kazaları pirahmet tekke trafik lambası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Analığımız siyasi kimliğimizden önce gelir
Analığımız siyasi kimliğimizden önce gelir
İlelebet ‘ya istiklal ya ölüm’ diyeceğiz
İlelebet ‘ya istiklal ya ölüm’ diyeceğiz