Advert

Siteme destek

Ağaç, 'STK'lar ne için hizmet ediyor'?

Siteme destek

Gümüşhane Dernekler Federasyonu (GÜDEF) Genel Başkanı Tahsin Söğüt, ‘iş dünyasından yeteri destek alamadık’ dedi, Söğüt’e bir destekte Başkanvekili Ali Ağaç’tan geldi.

Geçtiğimiz hafta Üsküdar’da yapılan sabah kahvaltısı programında tanıtım günleri öncesinde gerekli maddi desteği Gümüşhane iş dünyasından alamadıklarını ifade eden Genel Başkan Söğüt’e destek veren Başkanvekili Ağaç, ‘STK’ların hangi amaç ve hizmet noktasında var olduğu biliniyor, bizim belli başlı bir de bütçemiz yok. Bu süreçte iş dünyası bize biraz uzak kaldı diyelim, yardımın ne için istendiği biliniyor’ dedi.

Ağaç, son hazırlıkların tamamlandığını herşeye rağmen Maltepe’de Gümüşhanelilerin büyük katılım sağlayacağına inandığı tanıtım günlerini yapacaklarını kaydetti.

ali ağaç tahsin söğüt gümüşhane tanıtım günler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Emsal Gürler     2017-09-25 Haberde iş dünyasından kastedilen bireysel işadamları mı? Yoksa bir tüzel kişiliği bulunan İşadamları derneği mi? İşadamları derneği ise bu medya üzerinden konuşulacak konu değildir. Sayın Tahsin başkanın da yönetiminde olduğu yönetim Kurulu toplantısıdır. Bu usul ve esaslara riayet edilerek sorunun gündeme getirilmesi daha yerinde olacaktır. Herkesin ortak amacı az veya çok Gümüşhaneye ve Gümüşhanelilere hizmet edebilmektir. Herkese sevgi ve saygılar.
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Süleymaniye ilerlerken...
Süleymaniye ilerlerken...