Advert

AK Parti halktan özür dilesin

Karahan: Artık bir köşeye çekilmelidirler

AK Parti halktan özür dilesin

Adalet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Karahan, AK Parti’yi halktan özür dilemeye davet etti.

Kuzey Irak’tan gelen referandum kararına sert tepki gösteren Karahan, ‘AK Parti yanlış üstüne yanlış yaptı, artık yolun sonuna geldi. Kandırıldım, aldatıldım sözüyle de artık kimseyi inandıramaz, gelsinler bu milletten halktan özür dilesinler, AK Partililer artık bir köşeye çekilmelidirler’ dedi.

Son dönemde alevlenen AK Parti içindeki tartışmaların partiyle ilgili değil rantsal bölüşüm kaygısıyla öne çıktığın belirten Karahan, ‘Çöküş başlamıştır. AK Parti bu süreci daha fazla yürütemez’ diye konuştu.

 

TANKI TOPLU OYUNCAK GİBİ EVİRİP ÇEVİRİP DURMA

Barzani’nin referandum kararına sınıra dayanan tank top ile yanıt vermeye çalışan bir hükümet gördüklerini de belirten Karahan, ‘Oyuncak gibi tankı, topu evirip çevirip durma gireceksen gir , çıkacaksan çık’ diye konuştu.

Karahan, ‘AK Parti yoruldu, bu işin sonu yok. Gelsinler yaptıkları hatalar için bir özeleştiri yapsınlar. 15 yıllık iktidarlarının ortaya koyduğu bugünkü tablo ülkeyi bir çıkmazın bir kaosun içine sürüklemiştir. Ortak bir mücadele ile hep birlikte bir çözüm yolu mutlaka bulunmalıdır.’ Dedi.

yaşar karahan ak parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Süleymaniye ilerlerken...
Süleymaniye ilerlerken...