Advert

Düşüş değil artış var

Eren: Türkiye'nin AK Partiye ihtiyacı var

Düşüş değil artış var

Ümraniye Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Eren, Kadir Topbaş’ın istifası ile devam eden başkanlık krizini yorulmadı. Haber sayfamıza açıklamalarda bulundu

Eren, ‘Yeni İBB başkanı için, ‘Yapılan istişareler sonucunda İBB başkanlığına sayın cumhurbaşkanımız tarafından Mevlüt Uysal aday olarak açıklanmıştır. Sayın Uysal’da İBB’nin mevcut AK Partili bütün belediye meclis üyelerinin tamamının oyunu alarak İBB başkanı olmuştur. Ben İstanbul halkına ve sayın Mevlüt Uysal’a hayırlı olsun temennisinde bulunmak istiyorum’  dedi.

AK Parti'nin her zaman projeler partisi olarak önümüzdeki dönem projelerinin kesintiye uğramadan 2019’a devam edeceğine inandığını belirten Eren, ‘Bu ülkenin AK Parti’ye ihtiyacı var daha doğrusu Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ihtiyacı var.’ Dedi.

Eren, AK Partinin oylarında düşüş olduğu iddialarına dair bir soruya ilişkin ise,  ‘Görsel ve yazılı basın sanırım bazı şeyleri karıştırıyor. 16 Nisan referandumu ayrı bir şey 2019 yerel ve genel seçimleri ayrı bir şey ben AK Partinin elinde mevcut 800 belediyeye yerel seçimde daha fazla belediye ekleyeceğine inanıyorum. Oyumuzda bilakis düşüş yerine artış var’ ifadelerini kullandı.

Eren, siyasete devam edip etmeyeceği yönündeki bir başka soruya ise, ‘AK Parti kurucu üyesi olarak Ümraniye halkı ve partim iki yıl meclis üyeliği görevi verdi sayın başkanım Hasan Can'a da teşekkür ediyorum, hayatımda elimde hesap makinesi çarpım tablosu alt üst düşünerek hesap yapmadım.. Bana ne görev verilirse o görevi yaparım partim Ümraniye halkı neyi uygun görürse ona göre hareket ederim.’ diye konuştu.

 

hüseyin eren ak parti mevlüt uysal İBB Ak parti hasan can
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Süleymaniye ilerlerken...
Süleymaniye ilerlerken...