Advert

Gümüşhane üstüne

Gürler memleketini anlattı

Gümüşhane üstüne

Gümüşhanespor Asbaşkanı Mutlu Gürler,  Tita’lı kadrosuyla lige fırtına gibi başlayan Gümüşhanespor cephesindeki son gelişmeleri Gündoğumu’na açıkladı.

OLAĞANÜSTÜ ŞARTLARI ZORLADI
Gürler, sezon öncesi başkanlık koltuğuna kim oturacak tartışmalarına dönük yaşanan karışıklığa yanıt verdi.
Gürler, ‘Bu dönem olağanüstü genel kurulla başkanımız sayın Kaya Büyükbayraktar’ınin omzuna büyük bir sorumluluk yüklendi. Kaya abi açık söylemek gerekirse şehrin spor ve futbol denilince duayenlerindendir. Her zaman şehrin önünde oldu. İki dönemdir başkanlığı istendiği görevinden dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Kaya abi bu dönem olağanüstü genel kuruldan sonra şartları zorlayarak büyük psikolojik baskılara rağmen şampiyonluk baskısını kırarak yola devam etti sonuna kadar destekliyoruz.

 

BİRAZ UZAK KALMAK ZORUNDAYIM

Gürler, Asbaşkanlık görevi ile ilgili olarak ise şu görüşlere yer verdi:
‘Kendi adıma yoğun emek sarfettiğim günlerin ardından güncel gelişmeler dolayısıyla biraz uzak kalmak zorundayım şehrin atmosferi dışındayım hemen içerisinde değilim ancak büyük bir keyifle izlediğim bu yıl kurduğumuz takımı inşallah iki yıl üst üste playoff oynadığımız sezondan sonra şampiyon olur diye umut ediyorum, elimizden ne gelirse yapılacağını, yapacağımızı da kamuoyu tarafından bilinmesini isteriz’ dedi.

GÜMÜŞHANE SÖZCÜĞÜNÜN BULUNMASI BENİM İÇİN YETERLİ

Gümüşhane tanıtım günleri için geldiği İstanbul’da günlerin coşkusuna ortak olan Gürler, ‘Gümüşhane tanıtım günleri bizim adımıza şehrimizin dışında yıllardır görmediğimiz, özlediğimiz özlemle andığımız eşimizle dostumuzla hasret giderdiğimiz büyük bir şölendir, ilk günden beri Ankara’da istanbul’da olsun Gümüşhane isminin içinde olduğu her faaliyetin içerisinde oldum, davet alıp almamaya bakmaksızın ifade ettiğim gibi Gümüşhane sözcüğünün bulunması benim için yeterli. Bu büyük ailenin içinde kendimizi görmeye devam ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanında hemşericilik bilincinin arttığını görmek bizi mutlu ediyor’ diye konuştu.

 

GÜMÜŞHANELİ OLDUĞUMUZU SÖYLÜYORSAK BİZE BIRAKILAN MİRASIN ESERİDİR

Gürler, ‘mensubu olmakla gurur duyduğum şehrim Gümüşhane’ ifadeleriyle sürdürdüğü açıklamalarına şu ifadeleri ekledi:
‘Burada bir parantez açmak isterim, Gümüşhane deyince elbette kendince Gümüşhane özlemi, hasreti ve bizi biz yapan değerler için hasletlerimiz var. Ülkenin neresinde olursak olalım bize memleketimiz sorulduğunda göğsümüzü gere gere Gümüşhaneli olduğumuz söylüyorsak bu bize bırakılan mirasın sayesindedir. Ve bu miras şimdilik bizim değil biz önceki kuşakların eseridir. Biz bu değerleri korumayı yüceltmeyi başarabilirsek bizde bundan sonraki kuşaklarda Gümüşhane kimliğini ifade etmekte çekinmeyecek gurur duyacaklardır’ 

mutlu gürler gümüşhanesor gümüşhane
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hayri İlter     2017-10-01 Bütun mesele gecmisten devraldığımız mirasa uygun bir geleceği yeni nesillere bırakabilmek.Degerli kardeşim Mutlu çok önemli bir 'püf' noktasına değinmış.
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Süleymaniye ilerlerken...
Süleymaniye ilerlerken...