Advert

Ölünceye kadar hizmete devam edeceğim

Gümüşhane heyeti Aydın Doğan'ın yemek programına katıldı

Ölünceye kadar hizmete devam edeceğim

Gümüşhane Valisi Okay Memiş ve başkanlığındaki heyet, rahatsızlığı nedeniyle Maltepe Sahil Etkinlik Alanı’ndaki 7. Gümüşhane Tanıtım Günleri etkinliklerine katılamayan Doğan Holding Kurucu ve Onursal Başkanı Aydın Doğan’ın öğle yemeği programına katıldı.

Doğan Holding Kurucu ve Onursal Başkanı Aydın Doğan’a Kelkit zilli kilimi ve işlemeli cam vazo hediye eden Vali Memiş, daha da gelişmiş bir Gümüşhane için çalıştıklarını belirterek, “Gümüşhane, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ve hükümetimizin destekleriyle son 15 yılda yaklaşık 8 milyar TL yatırım aldı. Artık dağların arkalarında yaşayan insanlarımızı da duyan yöneticilerimiz var şükürler olsun.” diye konuştu.

Konuşmasında, kendisinin ve vakfının Gümüşhane’de yaptığı çalışmalardan dolayı Aydın Doğan’a teşekkür eden Vali Memiş, “Türkiye’de en çok organik sütün üretildiği yer Kelkit ilçemiz. Sizin çalışmanız diğer çiftçilerimize de örnek oldu. Şirketlerinizin ve vakfınızın Gümüşhane’nin her tarafında çok emeği var.’’ dedi.

Doğan Holding Kurucu ve Onursal Başkanı Aydın Doğan’da Gümüşhaneli olmaktan dolayı övündüğünü vurgulayarak, “Hakikaten ilimiz pırlanta gibi insanlarla dolu. Vali Bey’in anlattığına göre son 15 yıl içerisinde 7,5 - 8 milyar liralık yatırım yapılmış. Onun için Sayın Cumhurbaşkanımıza ve hükümetimize ben de teşekkür ediyorum. Fakat her şeyi hükümetten beklememeliyiz. Gümüşhaneliler olarak gücümüz yettiği kadar ilimize yardımcı olmamız lazım. Ben ona gayret ediyorum. Allah ömür verirse daha ölünceye kadar devam edeceğim.” şeklinde konuştu.

 

TC Gümüşhane Valiliği

 

aydın doğan doğan holding onursal başkanı vali okay memiş yemek programı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Süleymaniye ilerlerken...
Süleymaniye ilerlerken...