Advert

Daha farklı ne olabilir?

Gümüşhane Tanıtım Günleri geçtiğimiz hafta sona erdi

Daha farklı ne olabilir?

Gümüşhane Tanıtım Günleri geçtiğimiz hafta sona erdi. Bu yıl ilk kez Maltepe Sahili’nde gerçekleştirilen tanıtım günleri soğuk hava nedeniyle yeteri kadar ilgi görmedi.

Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Akif Kaya, dev organizasyonu değerlendirirken tanıtım günlerinin İstanbul kanadı olarak üzerlerine düşen görevi yaptıklarını söyledi.

Kaya, katılımın geniş tutulması amacıyla yapılması muhtemel hamleleri ifade ederken ‘Federasyon olarak daha fazla destek olunması amacıyla şehrin bazı noktalarından otobüs seferlerinin Maltepe’ye yapılarak tanıtım günlerinin soğuk havaya rağmen daha canlı tutulabilinirdi’ dedi.

Gümüşhanelilerin tanıtım günlerine biraz daha fedakârca yaklaşması gerektiğinin altını çizen Kaya, ‘Biz de federasyon olarak eksikler nedir elbette aramızda konuşarak tespit edeceğiz. Tanıtım Günleri denilince Gümüşhane öncelikli olmalıdır. Hedefimizde şehrimize daha fazla yakınlık göstererek Maltepe’de hak ettiği dereceyi göstermek vardı sanırım bunu tamamıyla olmasa da nispeten başardık.  İstanbul’da yaşayan Gümüşhanelilerin en azından yanında bir komşusunu ya da yakınını bu dört gün boyunca herhangi bir gün olsa bile yanında Maltepe’ye getirerek bu coşkuya ortak olmasını bekledik, özellikle Gümüşhaneli sanatçılarımıza da bizleri yalnız bırakmadıkları için federasyonumuz adına teşekkür ediyoruz, daha renkli ve daha ilgi çeken tanıtım günleri için federasyon üzerine düşen görevi önümüzdeki yıllarda masaya yatıracaktır. Biz davete icap eden etmeyen tüm hemşerilerimize şükranlarımızı sunuyoruz’ dedi.

mehmet akif kaya gümüşhane tanıtım günleri maltepe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Osman kaya     2017-10-06 Eksik olan, samimiyet. Yapılan protokol tanıtım günleri. Yapılmayan İstanbul'da 150 derneğimiz var diye hava atanlar hiç değilse 50 dernekten 50 otobüsle açılış günü 2.500 kişiyle orayı şenleye bilirdik. Herşeye rağmen emeği olan herkese teşekkür. o.k
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Süleymaniye ilerlerken...
Süleymaniye ilerlerken...