Advert

Gümüşhaneliler daha güçlü olmalı

Çevik: 150 ila 250 bin arasında hemşerimiz var

Gümüşhaneliler daha güçlü olmalı

Kartal’da özel bir hastanede genel müdür olarak görev yapan Turgut Çevik, Gümüşhanelilerin metropol İstanbul’da daha güçlü işbirliği içerinde ve dayanışma göstermesi gerektiğini söyledi.
Kelkit Kaymakamı Nafi Yavuz ve Belediye Başkanı Ünal Yılmaz’ın geçtiğimiz hafta Gümüşhaneliler onuruna verdiği yemekte konuşan Çevik, sözlerine açıklık getirdi. Çevik, ‘İstanbul’da bir bakıma 150 ila 250 bin arasında Gümüşhaneli var. Bu çok ciddi bir rakam. Biz diyoruz ki, bu güç İstanbul’da kendisini göstermelidir. İstanbul’da özellikle yerel yönetimlerde görev almış önemli isimlere sahibiz bu büyük kuvvetten niye yenileri öne çıkmasın daha fazla olmasın’ dedi.

SILAYI-RAHİM ÇAĞRISI
Söz aldığı dakikalarda vatandaşlarına sılayırahim çağrısında da bulunan Çevik, ‘Özellikle İstanbul’da yetişen çocuk zaten yeterince gereksinimlerini hayata dair gerçekleri gerekli olanları alıyor. Biz neden çocuklarımızı Gümüşhane’ye göndermiyoruz. Memleketimizde başta ahbaplarımız, yakın çevremiz elbette esnaf arkadaşlarımız bizleri bekliyor. Bizim onlara onları bize maddi manevi ihtiyaçları var. Daha çok yakınlaşmaya ve dayanışmaya gereksinim var’ diye konuştu.

turgut çevik istanbul gümüşhaneliler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Süleymaniye ilerlerken...
Süleymaniye ilerlerken...