Advert

Gümüşhane yarış içerisinde

Bamşbaşka bir şehir için yepyeni projeler

Gümüşhane yarış içerisinde

Turizm alanında son yıllarda ortaya koyduğu projelerle öne çıkan Gümüşhane’nin hemen hemen her bölgesinde dikkat çeken yatırımlar öne çıkmaya başladı.

Bu çerçevede Torul Kalesinde başlatılan çalışmalar dikkat çekiyor. Belediye Başkanı Nidai Köroğlu, Torul Kalesi ile ilgili faaliyetlerin devam ettiğini belirtirken,  ilk etapta yapılacak olan cam kafesin 1 ila 1.5 ay içerisinde tamamlanacağını ifade etti. Köroğlu, projenin ikinci aşaması olan kaleye sosyal tesis yapılması çalışmalarının da gelecek yıl başlatılacağını ifade etti.    

 

LİMNİ GÖLÜ İÇİN ÖNEMLİ ADIM

Belediye Başkanı Köroğlu, Limni Gölü’nün Torul ilçesi için büyük önem teşkil ettiğini söyledi. Göl’ün Milli Parklar çerçevesinde değerlendirmeye alınmasını istediklerini bildirdi. Köroğlu, ‘Sayın bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na ilgili dosyayı verdik. Sayın bakanımız bu talebimizi önce Torul Kalesi çalışmasının tamamlanması sonrası değerlendirileceği bilgisini paylaştılar’ dedi.

Köroğlu, ‘Gümüşhane gerçekten son dönemde Kürtün,Torul, Şiran, Kelkit, Köse olsun bir yarış içinde. Şiran ilçesinde Tomara büyük aşama kaydetti öne çıktı. Bu noktada atılacak doğru adımlar şehrimize olumlu şekilde yansıyacaktır’ diye konuştu.

nidai köroğlu torul cam kafes limni gölü veysel eroğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Süleymaniye ilerlerken...
Süleymaniye ilerlerken...