ASİAD Genel Sekreteri Çetin Çataloğlu

ASİAD yönetimi, Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki’yi ziyaret etti

ASİAD Genel Sekreteri Çetin Çataloğlu

ASİAD yönetimi, Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki’yi ziyaret etti

ASİAD Genel Sekreteri Çetin Çataloğlu:

“Türkiye’nin dijital dönüşümün öncü üslerinden olacağına inancımız tam”

Ankara Sanayici ve İş Adamları Derneği (ASİAD) Genel Sekreteri Çetin Çataloğlu ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan bir heyet Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’yi ziyaret etti. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nda gerçekleşen görüşmede, dijital dönüşümün önemli unsurlarından Akıllı Şehirler ve Coğrafi Bilgi Sistemi konuları değerlendirildi. Toplantıda ayrıca 11 Ekim 2017 tarihinde ‘Dijital Dönüşüm’ temasıyla gerçekleştirilecek olan 3’üncü ASİAD Zirvesi hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin ASİAD Dijital Dönüşüm Zirvesi’ne destek sözü verdiğini söyleyen ASİAD Genel Sekreteri Çetin Çataloğlu “İnternet ve akıllı teknolojilerin hayatın her alanını dönüştürdüğü bir çağda yaşıyoruz. Türkiye’nin bu dönüşümün öncü üslerinden biri olacağına inancımız tam” dedi.

DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜ TOPLUMSALLAŞTIRMAK!

Çataloğlu şu değerlendirmelerde bulundu:
“Ankara Sanayici ve İş Adamları Derneği ASİAD çatısı altında genç ve güçlü bir ekibimiz var. Tamamen gönüllülük esasına dayalı ve Ankara’da sanayi ve ticaretin gelişiminde anahtar rol oynayan üyelerimizle, Başkentimizin ve ülkemizin ekonomisine katma değer oluşturmayı amaçlıyoruz. 11 Ekim tarihinde, JW Marriott-Ankara’da düzenleyeceğimiz ASİAD 3’üncü Dijital Dönüşüm Zirvesi, Türkiye’de kamu ve özel sektörün dijital dönüşüm alanında gerçekleştirdikleri adımları değerlendirmek için etkili bir platform olma özelliği taşıyor. Hayata geçirilen reformların yanı sıra, dijital dönüşümün taşıdığı potansiyeli, dünyadaki örnekleri ve Türkiye’nin bu alanda sahip olduğu avantajları ele almak için faydalı bir zirve olacağına inanıyoruz. Genç nüfus potansiyeli ile önemli bir avantaja sahip olan Türkiye, son yıllarda Hükümetimizin çalışmaları sayesinde; ülke geneline yayılan iletişim olanakları ve akademik alanda yapılan önemli çalışmalar ile dijital dönüşümü hızla deneyimleyen bir ülke. ASİAD olarak bu farkındalığı toplumun geneline yaymak ve dijital dönüşüm avantajlarını verimli şekilde değerlendirebilmenin yollarını tartışmak ana hedefimiz... İnternet ve akıllı teknolojilerin hayatın her alanını dönüştürdüğü bir çağda yaşıyoruz ve Türkiye’nin de bu dönüşümün öncü üslerinden biri olacağına inanıyoruz.”

Toplantı sonunda ASİAD Yönetim Kurulu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’ye ASİAD Onursal Üyelik Beratı takdim etti.

çetin çataloğlu mehmet özhaseki dijital dönüşüm çevre ve şehircilik bakanlığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
SupertotobetBahis SiteleriTipobetSekabet1xbetbets10https://betting2win.net/
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Renk cümbüşü
Renk cümbüşü
Psikoloji Sokağı Sergisi Açıldı
Psikoloji Sokağı Sergisi Açıldı