Advert

GÜSİAD Büyük Düşünüyor

İşdünyamızın en büyük STK'nda ne var ne yok?

GÜSİAD Büyük Düşünüyor

Gümüşhane Sanayici ve İşadamları Derneği (GÜSİAD) Başkanı Yüksel Yalçın, alanında üst düzey başarı gösteren üç öğrenciye eğitimlerine katkı sağlamak adına yurtdışına göndermek istediklerini söyledi.
Yalçın, eğitim süresi boyunca öğrenci konaklama masraflarının GÜSİAD tarafından karşılanmasını planladıklarını belirtirken, dil eğitimi farkını gözeteceklerini, 2018 yılı yaz ayı için bu yönde bir eğilimin yönetim kurulu tarafından öngörüldüğünü kaydetti.
Ülke isimlerinin daha sonra belirleneceğini kaydeden Yalçın, bu konuda geniş çaplı istişarelerin yine yönetim kurulu tarafından tartışılacağını kaydetti.

ÖĞRENCİYE BURS İŞLEMLERİ İLE İLGİLİ İNCELEMELER DEVAM DİYOR
GÜSİAD Başkanı Yalçın, her yıl yükseköğrenim gören öğrencilere burs verme çlışmalarının devam ettiğini söyledi. Yalçın, Kasım ayı itibarıyla ön incelemeler başlayacak. Aralık ayı itibarıyla kesin listeyi oluşturacağız. İnşallah 2017 – 2018 eğitim yılı sömestr tatili sonrasıöğrencilerimize ödemelerimiz başlayacak. Dernek yönetim kurulu olarak burs konusunda daha ihtiyaç sahibi öğrenci kriterine de duyarlılık göstereceğiz’ dedi.

GÜSİAD SAYGIN İŞDÜNYASIYLA İŞBİRLİĞİ NOKTASINDA TEMAS KURACAK
Öte yandan derneği vizyonel ve objektif değerler üzerinden daha belirgin bir noktaya yaklaştırma adına işdünyasının önemli isimleriyle buluşmaya hazırlanan GÜSİAD, İstanbul Ticaret Odasını ziyaret edecek. Bu ziyaretler üst düzey kuruluşlarla da devam edecek

TORUL GENÇLİK’TEN DAVET
GÜSİAD Başkanı Yüksel Yalçın hafta sonu Gümüşhane’de bir otelde düzenlenecek Gümüşhane Torul Voleybol takımının geleceğine dönük programa davet edildi. Ligde istediği kadroyu oluşturamadan mücadele eden Torul Gençlik’n programında GÜSİAD Başkanı Yalçın’ın bir de konuşma yapması bekleniyor.

yüksel yalçın GÜSİAD
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Süleymaniye ilerlerken...
Süleymaniye ilerlerken...