Advert

İçişleri Bakanı Soylu'nun oğlu evlendi

Engin Levent Soylu, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi

İçişleri Bakanı Soylu'nun oğlu evlendi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun oğlu Engin Levent Soylu, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi. 
Rize Güneysulu Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Daire Başkanı Ahmet Minderin kızı Saadet Nur Minder ile hayatını birleştiren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun oğlu Engin Levent Soylu’nun düğün törenine Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen’in yanı sıra Akçaabatlı muhtarlar da katıldı.
Genç çifte ömür boyu mutluluklar dileyen Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, “Gelenek ve göreneklerimizin ışığında geçlerimizin bu özel günlerinde yanlarında olmaktan mutluluk duyuyorum. Aile bir toplumun temel değerlerindendir. Ailenin güçlü olması toplumun da güçlü olması demektir. Donanımlı ve güçlü toplumların inşası toplumun temel taşı olan aile yapısını korumakla mümkündür. Bu duygu ve düşüncelerle bu düğün merasiminin genç çiftimiz ve her iki aile için hayırlara vesile olmasını diler, ömür boyu sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmelerini temenni ediyorum.” dedi.

 

engin levent soylu süleyman soylu haliç kongre merkezi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Benim En Büyük Eserim Cumhuriyettir
Benim En Büyük Eserim Cumhuriyettir
Kelkit'in altı bağlar
Kelkit'in altı bağlar