Advert

Gümüşhanede yerel seçim

CHP ne yapacak?

Gümüşhanede yerel seçim

CHP İlçe Başkanı Nevzat Canpolat, Gümüşhane genelinde parti olarak şanslarının seçmen bazında düşük olduğu görülse de yerel seçimde hedeflerinde olan ilçeleri açıkladı.

Canpolat, sık sık söz edilmeye başlanılan yerel ve erken genel seçim tartışmalarına ilişkin soruya ‘AK Parti için gerileyişin, çöküşün ve bitişin işaretleri artık gelmeye başladı. CHP bu süreçte çok daha fazla önde olan parti olacaktır. CHP, yeni dönemde Türkiye’nin yeni umudu olacaktır’ yanıtını verdi.

Gümüşhane genelinde daha önce yaşadıkları yerel ve genel seçimleri tartışan Canpolat özeleştiride bulundu. Canpolat, ‘Şehrin geneline yaşanan seçimler ele alındığında şansımızın yüksek olduğu görülmüyor ancak biz bu tabloya bakarak mücadeleden vaz mı geçeceğiz? Seçmen ya da vatandaş artık şunu gördü, bu böyle gitmez seçemn vatandaş seni dinliyor, bugüne kadar yaptığımız iktidarın yanlış politikalarına ilişkin açıklamalarımızı dikkatle analiz ediyor. Karşılık bulduğumuz bir seçmen kitlesi var. İşte bu noktadan hareketle bizde özellikle Kelkit ve Torul’da başarılı olmak istiyoruz. Bu ilçelerin tabanına baktığımızda CHP olarak neden olmasın diyoruz. CHP olarak umudumuzu koruyoruz’ dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Süleymaniye ilerlerken...
Süleymaniye ilerlerken...