ÇYDD'de gündem doludizgin

Aydın Ilgaz, Hakan Sönmez, Can Ataklı, Mustafa Mutlu ÇYDD'lilerle buluşuyor

ÇYDD'de gündem doludizgin

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Gaziosmanpaşa Şubesi yeni dönemde basın camiasının önemli isimleri ile Türk edebiyatının seçkin kalemlerini dernek merkezinde ağırlayacak.

Bünyesinde barındırdığı öğrencilerini Atatürk ilkeleri doğrultusunda, bilimin ışığında ve Aydınlık Türkiye ideali ile yarınlara hazırlayan dernek kültürel faaliyetlere de büyük önem veriyor. Bu amaç doğrultusunda dernek ayrıca Türkiye gündemini de yakından takip etmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda Umut Oran, Prof. Dr. Süheyl Batum gibi Türk siyasetinin önemli isimlerini Gaziosmanpaşa Şubesi’nde ağırlayan ÇYDD, bu kez Hababam Sınıfı’nın unutulmaz yazarı Rıfat Ilgaz’ın oğlu Aydın Ilgaz’ı dernek merkezinde ağırlayacak. Siyasetcafe Yazarı Hakan Sönmez’i 20 Ekim Cuma günü saat 15.00’da ağırlayacak olan ÇYDD ayrıca Gazeteci Mustafa Mutlu ve Can Ataklı gibi Türk siyasetinin usta kalemlerini yine dernek merkezinde ÇYDD’lilerle buluşturacak.

ÇYDD GOP Şube Başkanı Özge Çamcı’nın verdiği bilgilere göre Gazeteciler Mustafa Mutlu ve Can Ataklı’nın Kasım ayı içerisinde dernek merkezinde ağırlanacak. İki önemli ismin ziyaret tarihleri ise daha sonra açıklanacak.

özge çamcı çydd can ataklı hakan sönmez mustafa mutlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MHP Gümüşhane Afrin şehitleri için lokma dağıttı
MHP Gümüşhane Afrin şehitleri için lokma dağıttı
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal’ın basın açıklaması
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal’ın basın açıklaması