Advert

CHP Baykal'ı yalnız bırakmıyor

Hastane önünden açıklama

CHP Baykal'ı yalnız bırakmıyor

Fransa’da bulunduğu sırada rahatsızlanarak Ankara İbn Sina hastanesine kaldırılan CHP Eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın sağlık durumu ile ilgili olarak değerIendirmeler devam ediyor.

Son bilgilere göre üç kez operasyon geçiren Baykal’la ilgili olarak hastaneden de açıklama gelmesi bekleniyor.

Öte yandan CHP’de Eski genel Başkan Deniz Baykal’ı tedavi gördüğü hastanede yalnız bırakmıyor. Yaklaşık 50’ye yakın CHP’li milletvekilleri meclis çalışmalarına ara vererek Baykal’ın son durumu ile ilgili olarak hastaneye gelerek bilgi aldılar.

Hastane önünde toplanan CHP’li milletvekilleri adına İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş’da basın mensuplarına açıklama da bulundu. Yarkadaş, şunları söyledi

‘Meclisteki çalışmalarımızı aksatmamak amacıyla nöbetleşe olarak sürekli Sayın Baykal’ın ve ailesinin yanındayız. Az öncede mecliste OHAL ve çeşitli tezkere görüşmelerinin tamamlanmasının ardından bir grup milletvekili sayın Baykal’ı yeniden ziyarete geldi. Şu anda sayın genel başkanımızda yukarıda Sayın Baykal’ın ailesi ile görüşüyor, doktorlarından bilgi alıyor. Biraz sonra biz yaklaşık 50 milletvekili arkadaşımızla buradan ayrıldıktan sonra diğer arkadaşlarımızda gece nöbetini devralmaya gelecekler. Bununla ilgili sizleri bilgilendirmek istedik’ dedi.

barış yarkadaş chp deniz baykal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gribe meydan okuyan 10 öneri!
Gribe meydan okuyan 10 öneri!
İYİ Parti'den Bakan Turhan'a soru önergesi
İYİ Parti'den Bakan Turhan'a soru önergesi