Advert

Yıldırım Gömleksiz Gümüşhanelilerden destek bekliyor

O Ses Türkiye'de yeni bir yıldız doğuyor

Yıldırım Gömleksiz Gümüşhanelilerden destek bekliyor

Gümüşhaneli bir isim daha sanat camiasında emin adımlarla ilerliyor. TV8’de Acun Medya tarafından yayınlanan ‘O Ses Türkiye’ programında yarışan Gümüşhaneli Sanatçı Yıldırım Gömleksiz Hadise, Athena Gökhan, Murat Boz ve Yıldız Tilbe’nin jüri üyeliğini yaptığı yarışmanın ilk turunu geçti. Gümüşhaneli yetenek Yıldırım Gömleksiz, ilk tur sonrası Hadise’nin takımında yer aldı.
Daha önce yine Acun Medya tarafından aynı kanalda yayınlanan Rısıng Star programında boy gösteren Gömleksiz, O Ses Türkiye programında yer alması için teklifin aynı yapım şirketi tarafından kendisine teklif edildiğini belirtti. Gömleksiz, bu durumu kendine has yorumu ve sesine aynı zamanda yeteneğine bağladığını iddia etti.
Gömleksiz Gümüşhane’nin Torul İlçesine nüfusuna kayıtlı olduğunu ifade ederken Kocaeli Güzel Sanatlar Fakültesi Klasik Batı Müziği Bölümü’nden mezun olduğunu söyledi. Başarılı isim,  tercih ettiği THM ile yarışma da yer aldığını kaydetti. Yıldırım Gömleksiz ayrıca Kocaeli ve İstanbul sahnelerinde de yer alıyor. Evli ve biri bir aylık diğeri 2.5 yaşında iki erkek çocuğu bulunan Yıldırım Gömleksiz, kendisini çok yakından tanıyan hemşerileri Gümüşhanelilerden maddi ve manevi destek bekliyor. Sanatçı Yıldırım Gömleksiz’in yarışma ile ilgili you tube’de yer alan görüntüleri ise 120 binin üzerinde izlendi.

 

 

 

 

yıldırım gömleksiz tv8 acun medya yetenek sizsiniz türkiye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
gülay     2017-10-20 hemlerim kendine güvenerek cıkacaksın , gümüşhanelilerden destek hangi sanatcı aldı bu güne kadar , benden bir dua destegi aldın . bundan sonra allah yardımcın olsun ...
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gribe meydan okuyan 10 öneri!
Gribe meydan okuyan 10 öneri!
İYİ Parti'den Bakan Turhan'a soru önergesi
İYİ Parti'den Bakan Turhan'a soru önergesi