Gazeteci Hakan Sönmez ÇYDD’de

ÇYDD'yi evim gibi görüyorum

Gazeteci Hakan Sönmez ÇYDD’de

Gazeteci Hakan Sönmez, Çağdaş Yaşamı Destekleme Şubesi Gaziosmanpaşa Şubesi’nin davetlisi olarak dernek merkezinde Başkan Özge Çamcı ve üyelerle buluştu.

Gazeteci Hakan Sönmez Başkan Özge Çamcı ve üyeler tarafından karşılandı. Ziyaret, Başkan Özge Çamcı’nın dernek üyelerini Gazeteci Sönmez’e tek tek takdimi ile başladı. Gazeteci Sönmez mesleki yaşamı, ÇYDD ve güncel konu başlıklarıyla dolu ziyaret gündeminde çarpıcı açıklamalarda bulundu.

ÇYDD’Yİ EVİM GİBİ GÖRÜYORUM

Gazeteci Sönmez derneğin kurucu ismi merhum Prof. Türkan Saylan hakkında görüş ve düşüncelerini dile getirdi. Sönmez, merhum Sayan’la yaşamında uzun yıllar bulunan yakın dostluğundan söz etti. Sönmez, ‘ÇYDD evim gibi’ diye konuştu.

Ziyaretin ilerleyen dakikalarında ise Gazeteci Hakan Sönmez ile Dernek Başkanı Özge Çamcı ilerleyen günlerde yapılacak işbirliği hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Bakan Özge Çamcı’da, Gazeteci Hakan Sönmez’i, dernek merkezinde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken dernek faaliyetleri hakkında kısa bilgiler sundu.

özge çamcı çydd özge çamcı gaziosmanpaşa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MHP Gümüşhane Afrin şehitleri için lokma dağıttı
MHP Gümüşhane Afrin şehitleri için lokma dağıttı
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal’ın basın açıklaması
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal’ın basın açıklaması