Advert

Mersin ve Adana'da ne oldu

AP2si geliyor

Mersin ve Adana'da ne oldu

Adalet Partisi Genel Başkan Yardımcısı İslam Güçlü, Mersin ve Adana’da parti adına gördükleri ilginin kendilerine güç verdiğini söyledi
Genel Başkan Prof. Vecdet Öz ile birlikte her iki ilin parti binası açılış programına katılan Güçlü, ‘Tek bir insanın sözüyle hareket etmeyecek ya da siyasetini öngörmeme noktasında haklı eleştirisi bulunan Anadolu insanının Adalet Partisine de en iyi şekilde destek vereceğine inanıyorum’ dedi.

Güçlü, şunları söyledi:
‘İnanılmaz bir ilgi gördük. İnsanlar artık yalan söyleyen siyasetçiden bıkmış durumda. Adalet Partisi herkesi kucaklayacak klişeleşmiş siyaseti bir kenara bırakarak yeni bir sayfa açacaktır. Sayın genel başkanımıza ilgi büyüktü, Mersin ve Adana da gördük ki insanlar yeni bir şeyler bekliyorlar. Sayın genel başkanımız Mersin’de yayın yapan İçel Tv’ye yaklaşık 51 dakika süren mükemmel bir konuşma yaptı. Halk, AP’ne teveccüh gösterdi’ dedi.

SUSMAK YOK
Güçlü, ‘Yarınlarımız için çocuklarımız için artık susmak yok, gideceğiz yurdun her tarafına gideceğiz. AP'ne bu ülkenin ihtiyacı var, biz gittiğimiz her yerde onu gördük zaten bu gerçeği görmemiş olsak bu kadar meşakkatin içinde olunur mu?’ dedi.

VAN AÇILIŞINA OHAL ENGELİ
Öte yandan partinin Van il binası açılışı OHAL nedeniyle ertelendi. Genel Başkan Yardımcısı Güçlü, partililerden Filiz Erdoğdu ve Nimet Özden’in son gelişmeler çerçevesinde bu il'e gittiğini kaydetti.

SIRADA ANTALYA VAR
Güçlü, Anadolu’yu karış karış gezmeye devam edeceklerini kaydederken, kısa bir süre sonra parti programı dahilinde Antalya’ya bir ziyarette bulunacağını ifade etti

islam güçlü adalet partisi mersin adana
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Süleymaniye ilerlerken...
Süleymaniye ilerlerken...