Advert

Üç proje bir belediye başkanı

Köse'den sıcak başlıklar

Üç proje bir belediye başkanı

Köse ilçesi Şerif Aygün başkanlığında ciddi bir dönüşüm yaşadı. Yıllardır beklenilen içme suyu projesi yaşama geçirildi. Başkan Aygün, ‘En kaliteli suyu içereceğiz’ diyerek başladığı projeyi nihayet tamamladı. Köse ilçesi kaliteli suya kavuşurken projeden Kelkit ilçesi de yararlandı.
Başkan Şerif Aygün, 400 kişilik karma öğrenci yurdunun da tamamlandığı müjdesini günler öncesinden vermişti. Şimdi 2019 yılı olabilir ya da erken seçimin erken zamanda yapılacağı güne kadar birkaç projeyi daha hedefe kattı. Kapalı pazar yeri ihtiyacı ve otogar için önemli temaslarda bulunan Aygün, bu konuda da önemli mesafe katetti. Şimdilik ismini açıklayamayacağımız önemli makamlarla görüşerek her iki proje için kısa vadeli olmasa da ‘olur’! yanıtını aldı, ilçeye mutlu döndü.
Hedefte Kültür Merkezi de var. Aygün, ‘Bizim hedefimiz biter mi?’ anlayışından yola çıkarak büyük bir özlemle istedikleri KM için yine bazı kapıları aşındırmaya devam ediyor. Bu konuda da şimdilik umudunu koruyor diyelim daha net bir bilgi verene kadar.

KÖSE DAĞI TÜNELİ ÖZLEMİ BİTMEDİ
Şu günlerde Gümüşhane genelinde bir tünel yarışıdır gidiyor. Dün yazdık Tersun Dağı tüneli Şiran için büyük önem taşıyor. E, Zigana yapılırken, Pekün işleme konulmuşken, Köse’de neden olmasın diyerek düğmeye bastı. Bu sebeple cumartesi günü ilçeye gelecek milletvekili ile birlikte bölge müdürü de Köse Dağı tüneli için uygun zemin adına keşif yapacak. Bakalım. Zigana, Pekün, Tersun derken Köse ilçesi amacına ulaşabilecek mi?

 

şerif aygün köse
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Süleymaniye ilerlerken...
Süleymaniye ilerlerken...