Advert

Biz bir yere ayrılmadık ki!

Dr. Işık, o soruya ne yanıt verdi?

Biz bir yere ayrılmadık ki!

İYİ Parti kuruldu, gözler olası erken yerel ve genel seçimde oy potansiyeli olarak görülen şehirlerden bir tanesi olan Gümüşhane’ye çevrildi.
Gümüşhane kanadında parti için oluşumun uzun süreden beri devam ettiği gelen bilgiler arasında ancak bir isim daha var ki İYİ Parti cephesinden kendisine teklif gelip gelmediğini sorduk. MHP listelerinden geçtiğimiz dönem milletvekili adayı olan Dr. Çetin Işık, sorumuza ‘Neden olsun ki, yerimiz belli, biz bir yere ayrılmadık ki’ dedi.
Işık, yeni kurulan partiden kendisine herhangi bir teklifte bulunulmadığını söyledi.

dr. çetin ışık İYİ Parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ünal efe taştan şiranlı     2017-10-27 Amaç milliyetçi hareket partisi ni lideri Dr. Devlet BAHÇELİ yi devirmek ama başarısız olanlar çareyi yeni parti kurmak ta ve milliyetçi hareket partisi ni bölerek AKP ve hdp nin meclise daha güçlü gelerek çözüm süreci ve fetö ile bir müzakere süreci başlatmak ama tek engel olarak önlerinde milliyetçi hareket partisi ve lideri Dr. Devlet BAHÇELİ ve il ilçe ve mahalle köy ekibini devre dışı bırakmak TIR oyun var hesapları var ama hesapları ufak olanların geleceğinde nasıl olur bilirsiniz vesselam
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Umut Oran’dan İş Bankası yorumu
Umut Oran’dan İş Bankası yorumu
Önce kurumsallaşma sonra şampiyonluk
Önce kurumsallaşma sonra şampiyonluk