Advert

CHP neden hodri meydan dedi?

Erdoğan, 'Yenilen pehlivan güreşe doymaz' karşılığını vermişti

CHP neden hodri meydan dedi?

Kelkit ilçe Başkanı Nevzat Canpolat, ‘Sonsuza dek muhalefette kalacak değiliz, CHP’nin genel başkanı artık milletinin lideri oldu, halk gerçeği gördü, AKP için son yaklaştı’ dedi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun erken yerel seçim çağrısına destek veren Canpolat, görevlerinden istifa ettirilen belediye başkanlarının 16 Nisan’ın bedelini ödediğini söyledi.
Canpolat, ‘Sayın Kılıçdaroğlu artık genel başkan değil bir lider gibi halkına güven veriyor. AKP için son yaklaşmıştır. Nihayetinde biz sonsuza kadar muhalefette kalmayacağız ki; bi şey daha ifade etmek isteriz milli irade, milli irade derken biz bu konuda da dik durduk, hani millet tarafından göreve getirilenleri millet görevden alıyordu? İstifa ettirilen belediye başkanlarının haklarını CHP olarak yine biz savunduk. AKP belediye başkanlarının durumu bizi elbette ilgilendirmez ama neden istifa ettiriliyorlar? Suç varsa yeri hukuk değil midir? Türkiye yeniden ayağa kalkmak zorundadır, bunun gereği de AKP iktidarından bir an önce kurtulmaktır, ayın genel başkanımızın ifade etmek istediği konuda budur’ dedi

 

nevzat canpolat chp akp belediye başkanları istifa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Acil şifalar diliyoruz
Acil şifalar diliyoruz
İkinci yarı bambaşka olacak
İkinci yarı bambaşka olacak