Advert

İdlib'in şifreleri

PDD Bünyamin Aygün'ü konuk etti

İdlib'in şifreleri

Kocaeli’nde 2008 yılında kurulan Pusula Düşünce Derneği, Sekapark Mevlevi Evi’nde düzenlediği programla 2017 -  2018 faaliyet sezonunu açtı. Derneğin ilk konuğu ise Milliyet Gazetesi’nden Gazeteci Bünyamin Aygün oldu. 

“İdlib’in Şifreleri” adlı bir sunum yapan Aygün konuşmasında; “ Türkiye, Suriye’de, Irak’ta, Mısır’da, Filistin’de kısacası Ortadoğu coğrafyasında çok seviliyor. Ben, bölgeye sıkça giden bir gazeteci olarak birçok yerde “Türkiye Sevgi’siyle karşılaştım. Bu coğrafyayla kader birlikteliği olan Türkiye, bu yüzden bugün Suriye’de, Irak’ta önemli adımlar atıyor”   dedi. 

TÜGVA İzmit Şubesi Başkanı Ömer Burak Barış, Ayışığı Derneği Başkanı Ömürhan Kurtuluş, Kocaeli Fikir Kulübü Başkanı Nizam Şen, BAYŞAD Başkanı Osman Saraç, Kocaeli Araştırma Kültür Vakfı Başkanı Mustafa Yaltırak, Memur-Sen Sendikası Temsilcisi Mustafa Ulusoy'a, Eğitim - Birsen Sendikası Temsilcisi Prof. Dr. Abdulvahap Akıncı, Ahmet Yesevi Ocağı Derneği Temsilcisi İrfan Memiş, KOÜ Umuttepe Cami - Kültür Merkezi Başkanı Abdullah Binbay, KİHMED Temsilcisi Mahmut Kildize, Kocaeli Toplumsal Dayanışma Derneği Başkanı N. Yiğit Eyyubi'ye, ve Başbakan Yardımcısı Fikri Işık Bey'in Danışmanı Fatih Alp’inde katıldığı program sonunda, Pusula Düşünce Derneği Başkanı Volkan Şenel tarafından Gazeteci Aygün’e plaket takdim edildi. 

volkan şenel pusula düşünce derneği bünyamin aygün
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Süleymaniye ilerlerken...
Süleymaniye ilerlerken...