Advert

Torul daha modern yaşanabilir bir ilçe olmalı

AK Parti ilçe başkanı hızlı başladı

Torul daha modern yaşanabilir bir ilçe olmalı

AK Parti ilçe Başkanı Osman Karabulut, yerel ve genel seçimlere kadar iki projeyi hedefe koyduklarını söyledi.
Torul ilçesinin çehresini değiştirmeye hazırlanan AK Parti ilçe başkanı Karabulut, doğalgazı ve yüksek öğrenim gören öğrenci yurdu sorununu bir an önce çözerek ilçeyi daha modern, yaşanabilir hale getirmek istediklerini kaydetti
Gündoğumu’na konuşan Akbulut, ‘Sayın belediye başkanımızla birlikte son derece uyumlu çalışarak önümüzdeki dönemde öncelikli olarak doğalgazı ilçeye getirmek istiyoruz. Doğalgaz için gerekli olan 2500 sayısına yani aboneye ulaşmamız da gerekiyor. Bu konuyu çözdükten sonra inşallah sayın milletvekillerimizle sayın belediye başkanımızla birlikte geri kalan eksiklikleri tamamlayarak projemizi bitireceğiz. Öte yandan öğrenci yurdu konusunda sayın belediye başkanımız önemli mesafeler katetti.  Bir inşaat firması ile sanırım anlaşma yapıldı, Öğrenci yurduna tahsis edilecek yer konusunda sayın başkanımız mükemmel çalışıyor. Torul yoksul bir ilçe ama biz bu ilçeyi modern bir hale getirmek istiyoruz doğalgaz ve yurt konusu çözülünce umuyoruz ki, burada yaşayan vatandaşta, esnafta bir nebze olsun rahatlayacak’ diye konuştu.

DOĞALGAZ GELİRSE ORMANDA KURTULACAK
Doğalgaz konusuna önem verdiklerini belirten Karabulut, ‘Malumunuz bu bölge ormanlık sahası fazla olan bir yerleşim sahasıdır. Doğalgaz gelince ısınma için mecbur kalınan orman fazlasıyla tahrip olmayacak’ ifadelerini kullandı.

osman karabulut ak parti torul doğlgaz öğrenci yurdu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Benim En Büyük Eserim Cumhuriyettir
Benim En Büyük Eserim Cumhuriyettir
Kelkit'in altı bağlar
Kelkit'in altı bağlar