Advert

Sen yeter ki iste

Kendi çabasıyla bölgedeki mandıralara su getirecek

Sen yeter ki iste

Şiran Belediye Başkanı Yavuz Altıparmak, göreve geldiği günden bugüne dikkat çeken çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Altıparmak, son çalışması ile ilgili olarak yaptığı açıklama da ‘ilçeye hâkim Şehit Hakan Mahallesi Sazlık mevkiinde bulunan kaynak suyunu belediye başkanlığımızın imkânlarıyla elverişli hale getirerek bölgedeki mandıraların ihtiyacını karşılayacağız ’dedi.

Belediye Başkanı Altıparmak, ayrıca çalışma kapsamında bölgede kurulacak ahırların hafriyat ve altyapı işlerinin yine belediye başkanlığı tarafından ücretsiz olarak karşılanacağını bildirdi.

Altıparmak, ‘Yeter ki burada amacımız ilçede bulunan insanımızın bölgemizde önemli bir konumda bulunan hayvancılık sektörüyle uğraşmasıdır, ilgilenmesidir, biz belediye başkanlığı olarak insanımızı bu konuya yönlendirmek teşvik etmek istiyoruz, üzerimize düşen ne varsa bu noktada esirgemeyeceğiz. Bu bölgeye 60 metreküplük bir de su deposu da yapacağız. Güçlü bir su kaynağı burada mevcut, ayrıca su tahlil edilerek kullanım açısından hiçbir sakınca olmadığına dair bilgisini de aldık’. Diye konuştu.

 

yavuz altıparmak mandıra şehit hakan mahallesi kanal su
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Süleymaniye ilerlerken...
Süleymaniye ilerlerken...